Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért fanyalogn...

Az ellenzékiek miért fanyalognak a piaci árak miatt?

Figyelt kérdés

Aki a Fideszre szavazott, az esetleg átverve érezheti magát a rezsicsökkentés csökkentése miatt, mert nem erre voksolt.


De az ellenzékiek piaci árakat akartak, kevesebb vizet, gázt, áramot akartak fogyasztani, megkapta, most ők nem boldogak kellene legyenek, hogy többet fizethetnek?



2022. júl. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én ellenzéki vagyok (voltam) és nem fanyalgok. Piac párti voltam és az is vagyok. Ez az intézkedése tetszik a Fidesznek, végre valami gazdaságilag racionális intézkedés.
2022. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem is abszolút racionális, ettől függetlenül persze igértek valamit, s nem tartották be.

2022. júl. 14. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért fanyalognak, mert pont ezekkel járatta le őket a fidesz, hogy milyen hülyeségek ezek.
2022. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne pénz az államkasszába akkor nem kellene megszorítás. De mivel mindent elszortak választás előtt, hogy nyerjenek, így üres.
2022. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek az értelmetlen tortúra miatt vannak kiakadva, jogosan. A kormány mindent úgy időzített, hogy mindenkit megszívasson.
2022. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!