Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig tapsoltok Orbánnak?...

Még mindig tapsoltok Orbánnak? Vagy van aki má felébredt?

Figyelt kérdés

#rezsicsökkentés #KATA #Orbán #lefelé megyünk, nem előre
2022. júl. 14. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Én még tapsolok.


A libsikkel is minimum ugyanez lett volna de inkább rosszabb.

2022. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Én libsi voltam, de most kezdtem el tapsolni a Fidesznek.

Ez a két intézkedés ami volt, nálam bejött, gazdaságilag végre valami kis megfontoltság.

2022. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Már tartom is a tányért a Dicséretes MiniszterElnök Úr Feneke alá, nem volt még elég!
2022. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

#3 Csak a választások alatt nem akarta azt csinálni. Akkor érdekes módon az ellenzék akarta azt csinálni, ami érthető és indokolt. :)


Amúgy mi lett az olcsó orosz gázzal? Három napja egy államtitkárocska még kinevette a belgákat, hogy takarékoskodásra szólítják fel őket. Erre Gulyás Gergely ugyanezt teszi? :)


Szíjjártó szerint a tárolókkal se kellett foglalkozni, hiszen mi kilobbiztuk, hogy kapjunk orosz gázt, jön majd az folyamatosan. Az most hová lett? :)


A forint árfolyammal ami 2010 óta romlik, mi van? Jó 415-ös árfolyamon venni a gázt hála a Fidesz "gyenge forint, erős gazdaság" politikájának köszönhetően? :)

2022. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

MZPéter mondta, hogy ez így sokáig ebben a formában nem fenntartható.


Erre a fidesz:"márki eltörőlné a kiharcolt rezsicsökkentést"

2022. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

"Én tapsolok, ugyanis a Fidesz megint azt csinálja, ami az adott helyzetben érthető, indokolt"

Ezt pont az ellenzékre mondták a választás előtt, hogy megszüntetik a rezsicsökkentést. Akkor rossz helyre tetted az X-et. Hiszen azt szeretted volna te is. Vagy olyan vagy, mint a napraforgó? Elvtelen ember?

2022. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezek itt berkommentelok, vitazni veluk felesleges.
2022. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

-Itt mindenki hülye??

-Itt?! Mindenki!

2022. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

8-as Hol lehet jelentkezni bérkommentelőnek? Jó pénzért én is hajlandó vagyok a Tekintetes Úr seggét védeni. Szóval aki fizetne érte, nyugodtan írjon privátot!


Utószó: Előre megyünk, nem hátra, vagy mi...

2022. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!