Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek most végre a...

Szerintetek most végre a FÜTYISZesek is rájönnek arra hogy tarthatatlan amit a Orsós V. Misiék csinálnak vagy 2026ban is újraválasztják őt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Rájönnek végre hogy 12 év alatt tönkre mentünk
2026ban is az Öreg Kommunisták győznek
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Ha lesz végre ellenzéki párt, akkor arra szavazunk. Összeomlás meg Nyilas párt kell a fenének.
2022. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
A következő választáson már eleve beikszelt " jó válasszal" lesznek kinyomtatva a szavazólapok, és tilos lesz megfogni, mert csak érvénytelenítené a balga állampolgár.
2022. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megítélni. Az emberek memóriája szelektív és az ellenzéki oldalon nincs olyan erő, ami összefogná az elégedetleneket. 2026 még messze van, ha addigra lenyugszik az energiapiac és az első két év megszorításai bevállnak, lesz lehetőség lazításra. Erre játszott 2006-ban a Gyurcsány kormány is, csak 2008-ban jött a nemzetközi válság azon felül, amit saját maguk generáltak.
2022. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig ezen lovagoltok édes istenem, hogy majd ha lesz "rendes" összefogás, meg valaki jobb, mint a Márki Zay, na akkor majd átszavaztok XDD.

Kr.u. 3000-ben is a halhatatlan kiborg Orbán Uralkodó lesz hatalmon miattatok.


Értem én, hogy valaki számára nincs megfelelő alternatíva, de attól még lehet jelezni, hogy a saját pártoddal gondok vannak és ennek tudod hangot is lehet adni. Teszem azt nem szavazással, tüntetéssel. Ja hogy akkor mentek ti is a libernyák skatulyába és hogy normális párbeszéd már amúgy sincsen évek óta? Hát igen, akinek ilyen ostoba primitív retorikájú kormánya van és ezt hagyja, sőt biztatja rá, az meg is érdemli.


De nem baj, adjátok le következőnek is erre a tapló, tolvaj, drogos, pedofil, homoseggszurkális, magyargyűlölő, szociopata bandára a voksotokat. Úgy látszik, ez az értékrend nektek belefér :)


Legutóbbi választás után volt olyan fideszes ismerősöm, aki aszondja: "Rájuk szavaztam, de azt nem akartam, hogy megint 2/3 legyen. Ez meglepett és már kicsit bánom."


Te jó szent felkent fallosz, segíts! :,) Nem való nektek qrvára a politika. Pont annyira nem, mint azoknak a törzsi szinten lévő afrikai országoknak, amelyen nagy részetek előszeretettel élcelődik.

2022. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!