Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kialakulhat Magyarországon...

Chuck dorisz kérdése:

Kialakulhat Magyarországon permanens újraválasztás révén egy 80-100 évig tartó Orbán-dinasztia, vagy az a valószínűbb, hogy feltörekvő politikusok tudnak az éltre törni pár cikluson belül, mint Budai Gyula, Kocsis Máté, Szijjártó Péter, Kövér László?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orbán megpukkan hamarabb mimt 80-100év.
2022. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Orbán Viktor Mihály királyt senki le nem tajaszthatja ama trónjáról. E dőreséggel még csak elmélkedésül sem ajánlatos előhozakodni. Isten éltesse Viktor királyt, a Nyugat védőjét, a rezsicsökkentőt! Éljen, éljen Brüsszelverő Viktor!
2022. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Orbán pár éven belül Grazban lesz, akár nyer vasárnap akár nem. Csak rá kell nézni, teljesen szét van már csúszva mentálisan. Nem fogja ő már ezt az egészet hosszú távon bírni.
2022. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmiféle Orbán dinasztia nem lesz, egyik gyereke sem politikus.
2022. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy Orbán átadná a pozícióját annak a fiának, akinek már így is kétségbeesetten titkolni kell a homoszexualitását.
2022. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
No igen, tehát dinasztiát említettem, azaz Orbánra és leszármazottaira gondoltam. Az "egyik gyereke sem politikus" nem releváns szerintem, hisz pl. Kim Dzsongun sem volt politikus, míg Svájcban tanult, és kosárlabdázgatott.
2022. márc. 31. 14:27
 7/15 A kérdező kommentje:
A fiának? Orbánnak öt gyereke van, s mire kiöregszik a miniszterelnöki székből, már az unokái is labdába rúghatnak.
2022. márc. 31. 14:30
 8/15 anonim ***** válasza:
2022. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: De a másik négy lány, és eddig még sosem voltak női miniszterelnökök. Nem hiszem, hogy megszakadna ez a hagyomány csak azért, mert Orbán a vezetéknevük. Az unokáit nem tudom milyen neműek, és mennyi idősek, de kétlem, hogy Orbán kihúzná addig amíg felnőnek. Ha csak nincs már legalább tinédzser korú fiú unokája.
2022. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2-es, jó a születésnapi köszöntő, el tudom képzelni Händel vízizenéjével.
2022. márc. 31. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!