Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a gusztustalan...

Mit szóltok a gusztustalan undorító tolvaj kormány katás és rezsinöveléses intézkedéseihez?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Mondtuk hogy nem szabad a balódalra szavazni!
2022. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Sorosbrüsszelgyurcsánymigráncsbiden
2022. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem lett átverve senki. A magyar családok 1/4 részét a pazarlókat érinti csak a normál rezsi. A választások óta emelkedett 6x-ára a gáz. Nem lehetett tudni, hogy ez lesz. Ha ledobnak egy atomot és megszűnik a villany, gáz akkor is átvertek?



Az ellenzék már a legelső nap elvette volna, ezt ígérték. A KATÁ-T meg sem szavazták, folyton kritizálták. Most jövünk ki a legkevésbé rosszul. Ráadásul aki átlag alatt fogyaszt, nem pazarolja avizet, áramot annak megmarad a rezsicsökkentés. Akkor miről is beszélünk?


A KATA-sok egy része úgyis adókerülő volt...

2022. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Megnéztem a piaci árakat, s pontozzatok le tőlem, de ekkora összeget irreális elvárni az államtól, hogy benyeljen.
2022. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ha én fizetek adót, s engem terhelnek a közös költségeinkkel, akkor annak az 500 000 Kata-snak miért nem kell ebben részt venni?
2022. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Még tegyétek fel 120 milliószor ugyanazt a kérdést :D


A 10 millió közgazdász országa :D

2022. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap még csak adócsaló voltam, ma már pazarló túlfogyasztó is. Vajon holnapra mi leszek?
2022. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#3 Te debil fideszes, az átlagfogyasztás kb azzal egyezik meg, amit Marika néni használ a szabolcsi putriban, nem pedig amit egy színvonalas, átlagbudapesti lakásban, ahol a fűtés-hűtés is árammal megy.
2022. júl. 15. 16:11
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

#3, ezért a kommentért hány zsák krumplit ígértek be neked? Vagy már a krumpli snassz, és ingyengázt ígérnek?


#5, hogy érted, hogy a katásoknak nem kell ebben részt venni? A te költségeidet fizessék a katások vagy WTF?

2022. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem baj, én örülni fogok neki, ha a kérdezőhöz hasonlóaknak nem lesz pénze áramra meg internetre😆
2022. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!