Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek most örültök...

Ellenzékiek most örültök Fidesz vissza hozta Gyurcsány korszakot?

Figyelt kérdés
Ellenzékiek most nagyon örülhettek újra Gyurcsány korszakban fogunk élni és Orbán és Fidesz pártja arra a sorsra jut mint régen Gyurcsány és régi pártja. Később vissza fogjátok sírni Orbán meg Fideszt!

2022. júl. 16. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a logikát nem értem,fejtsd ki bővebben ha kérhetem.
2022. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem hozta vissza, ez még szarabb.
2022. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Meg lett előre mondva:DDDD Nem vagyok se Gyúcsány mellett se a többi bohóc mellett félreértések elkerülése végett.Nem hiszek egy politikusnak sem.

Mit vártatok drága fideszes megmondóemberek?Nem is értem XD

Igen,rosszabb mint Gyúcsány már ott tartunk és cseppet sem lepődtem meg rajta az a legszebb az egészben.

2022. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én se értem a logikát, szerintem csak valahogy kiakarja ebből hozni ez a roggyant agyú, hogy a 12 évvel ezelőtt leváltott Gyurcsány a hibás. Azt hittem most Brüsszel a soros. Vagy Soros a soros?🤔
2022. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és senki nem örül neki hogy a gatyája elmegy a rezsire úgy néz ki mindez köszönhető az ikszelőknek.
2022. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Orbán lett a miniFeri. 😂
2022. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én a tudathasadásos fideszesek által feltett kérdéseknek örülök.
2022. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is mert minden egyes ilyen ostoba és összeszedetlen kérdés egy szög a koporsójukba. Drága. Ha így írsz ki kérdést, hogy se füle se farka, mindenki azt fogja hinni, hogy ilyenek a fideszesek. Inkább hallgatnál, azzal használnál az ügyeteknek...
2022. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg ez kellett ahhoz, hogy kinyíljon a szemük a fidesz hívőknek? Semmi az ég világon nem érdekli őket, csak a rezsi? Gyurcsány legalább nem épített megdönthetetlen hatalmat, nem épített diktatúrát, nem épített rendőrállamot, stb.
2022. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb, mint Feri. Főleg, hogy Te akkor még nem is éltél.
2022. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!