Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem azt, hogy az...

Miért érzem azt, hogy az ellenzékiek jobban utálják Gyurcsányt mint a Fideszesek? Egyedül Gyurcsány tudta legyőzni Orbánt egy választáson.

Figyelt kérdés
Helyette meg mindig keresnek egy messiást pl: Vona, Hadházy, Márky Zaj 🤣🤣🤣

2022. máj. 27. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Orbán Viktor a legjobb, anno direkt engedte Gyurcsány nyerjen,mert tudta,hogy igy kerül helyzetbe később.
2022. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én Gyurcsányista vagyok, de elismerem Orbán politikai képességeit, akkor is ha nem értek vele egyet.

Ez a kérdésem inkább ellenzéki kritika volt.

2022. máj. 27. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a mai napig Orbán zsarolja Gyurcsányt hogy induljon....ez lehet a deal.
2022. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát amúgy nem evidens, hogy azért létezik Gyurcsány még, hogy győzhessen a Fidesz :D ? Mármint nyilván ezt most nem úgy értem, hogy fizetnek Ferinek, hogy szerepeljen a médiában, legyen idióta és általa veszítse el mindig az ellenzék a kormányváltást. De ez is benne van a pakliban(hogy fizetnek neki). Viszont előbb nézem azt ki, hogy teljesen elmebeteg az ember és nem látja, hogy most is miatta vesztettek. Mármint rá épült az egész kormánypropaganda és választás. De nem mintha egyébként a Jobbik jobb lett volna. Számomra annyi tanulság volt ebből, hogy ezekre soha nem kell szavazni.

MZP nekem szimpi volt, mert őszinte(mimikák elárulnak mindent, mivel öröklött), csak azt ebben az országban nem szeretik. Azt sem, ha lehülyézik az embert ugye, mert mi jogon. Pedig lehetne és kéne is kicsit tudatosítani az emberekbe, hogy talán nem kéne olyan embereknek szavazni, akiknek fingja nincs a pénzről, gazdaságról, országok működéséről, stb. Mert ez a rendszer így értelmetlen. PL: Tehát ilyen szellemi fogyatékos emberek, mint Varga Irén meg társai, minek van szavazati joguk? De az a baj, hogy ebből van a több, csak ezt eddig én sem láttam. :D Mert azért mindenki hasonló emberrel veszi körbe magát, mint amilyen. Csak a többség még mindig a tanulatlan ember, akik egy érettségit sem tudtak összeszedni, vagy összeszedték jó nehezen, de utána semmi. Most nem akarok k*csög lenni, de egy érettségivel az ember nem lesz érett, illetve nem tud semmit. Ahhoz tovább kell tanulni és jó sokat, hogy átlásson az ember alapvető dolgokat. Már alapból középiskolában kéne gazdaságtan, hogy ne legyenek hülyék az emberek a pénzhez. Ha más lenne az oktatás, akkor egy ember sem hinné el, hogy előre megy az ország. :D A csődbe megyünk jelenleg, bár engem nem érint és le is sz*rom, szívja egymás vérét a sok mentális beteg, akiket gyűlölet politikával ilyen egyszerű megfogni. Azt is elárulom, hogy ez a fajta politika csak lelki sérült embereket tud megfogni. Magyarországon minden 4. ember az. Elég megnézni az utcán az embereket. Utálkoznak, búvalb*szott képűek, rinyálnak, másokat okolnak a saját problémáikért, stb. Na, pontosan ezek miatt tart itt az ország, ahol. Én sokkal jobban hibáztatom a társadalmat, mint a kormányt. Hiszen a társadalom választotta ezt. :D Nem véletlenül lepődtek meg a Fideszek sem az eredményen. Orbán k*rvára nem hülye, épp ez a lényeg. Pontosan tudja, hogy az ő szavazó tábora az nem a fiatalokból áll, hanem a vénekből, akik ugyanabban a kommunista rendszerben nőttek fel, mint ő maga. Ezért is működik a rendszer most is. Illetve pontosan tudja, hogy az ország mentális állapota romokban van. Egészség=fizika+mentális. A kettő csak együtt létezik. Ebben az országban a mentális egészség még a fizikaitól is rosszabb(ezért van sok kövér disznó, alkoholista, depressziós, öngyilkos, stb. Ha tűnt volna még fel, akkor Európában dobogósak vagyunk ezekben a dolgokban.) De persze semmi sem tart örökké. Egyrészt kihalnak a generációk, szóval alapból veszett ügy az egész részükről is. Másrészt a globalizációt nem tudja senki megállítani. Tehát, hogy mondjuk régen normális volt az, hogy másokat lefejeznek, meg megkínoznak, az ma már Európában nonsense. Vagy, hogy a kereszténység azt mondta a kávéra és kakaóra, hogy az ördög itala, mert fekete. És bűn volt inni. Vicc az egész. :D És ez ma már k*rva nevetséges, de régen ez volt a normális. És ilyen lesz a melegek megítélése is pl. Egy 100-200 év múlva az emberek röhögni fognak, hogy mekkora idióták voltak a ma élő emberek, hogy ez egyáltalán probléma volt. Nemhogy erre építeni politikát. Meg ez a nagy "Magyarságot" és hazafiasságot is imádom. Éppen arra kéne tanítani az embereket, hogy mindenki egymás rokona(mert az), nem pedig az ellensége. Teljesen mindegy, hogy milyen nyelven beszél és hogy néz ki az illető. Az összes ember a távoli rokonunk, így értelmetlen ez az állandó hazaszeretet, meg védés. Fel kéne már végre fogni, hogy mindenki ugyanonnan származik, mindenkinek van közös őse és ennyi.

A probléma az alaptudás hiány, semmi más. Ahhoz, hogy ez változzon, ahhoz pedig reformálni kell az egész oktatást, illetve ki kell halnia generációknak. Főleg a komcsi rendszerben felnőtteknek. Bár mire én leszek idős, addigra az összes kihal. Szóval akármennyi köpködő, meg rinyáló, buta ember van, fejlődést azt nem tudják megállítani. :D

2022. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Az mit árul el, hogy Márki-Zay ellen a fő érv az volt, hogy Gyurcsány?
2022. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 meszike91 ***** válasza:
77%
Őszintén szólva én inkább szavaznék a kutyapártra mint gyurcsányra. Ők jobban képviselnek engem.
2022. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Medgyessy tudta egyedül úgy legyőzni Orbánt, hogy egyébként akkor Orbán épp hatalmon volt. Az nagyobb dolog, mint Gyurcsány 2006-os győzelme.

Ha nem magyarok lennénk, tudod negatívok, pesszimisták és mindenben a hibát keresők, akkor Dobrev Klára lehetne miniszterelnök és lehetnénk tagja egy nyugatias, fejlődő gazdaságnak. De mi magyarok vagyunk, az átlag magyarnak pedig legjobban Orbán Viktor retorikája testesíti meg azt, amilyen ő maga. Nemde?! De.

2022. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!