Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesznek szerintetek ősztől...

Lesznek szerintetek ősztől korlátozások (kötelező maszkviselés, gyülekezési és éjszakai kijárási tilalom stb) a kovid miatt Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Maszkviselés lesz, más nem.
2022. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyülekezési garantáltan lesz. De nem a vírus lesz az oka.
2022. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Covid miatt :)))

Nem is amiatt, hogy kb. mindenki akasztófára küldené a Fideszt :)))

2022. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Más országokban megint visszatértek a korlátozások, valazeg itt is lesz :(
2022. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én fel nem veszem a maszkot még egyszer az biztos.
2022. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mi a célja a fidesznek az energiaválsággal.Jól megsz.passa az embereket és minél több pénzt szedjen be, vagy az, hogy energiát spóroljon és elérje hogy az emberek minél kevesebb gázt és áramot spóroljanak.Ha a fidesz a pénzre megy, akkor lesznek korlátozások hogy az otthonokba kényszerítse az embereket és magasak legyenek a fogyasztások hogy a piaci árból legyen zsíros bevétele.Ha az energia spórolásra megy rá, akkor nem korlátoz, esetleg csak minimálisat, de engedi szabadon mászkálni a rabszolgákat, addig sincs otthon és nem használ energiát!
2022. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Múlt ősszel és télen sem voltak. (Csak a maszkviselés a tömegközlekedésen meg a boltokban, meg védettségi a zenés rendezvényeken.) Akkor most miért lennének?
2022. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
7. Észrevetted hogy amiket a zárójelben irsz az is benne volt a kérdésben??
2022. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
8: Csak a maszkviselés volt benne. És amúgy a kérdező szerintem arra gondol, hogy lesz-e megint teljes lezárás. Olyan, ami 2020 utolsó és 2021 első pár hónapjában volt. Szerintem nem, hisz tavaly sem volt.
2022. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Szájkosár szerintem is lesz, teljesen függetlenül attól, hogy milyen mértékben akadályozza meg a fertőzések továbbadását. Már csak azért is, mert így elmondhatják, hogy ők ezt is kezelték, másrészt a sok hipochonder is megnyugszik.
2022. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!