Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ócska boomer, komcsi...

Egy ócska boomer, komcsi proli vagyok?

Figyelt kérdés
Utálom azokat, akiknek baromi jól megy, és jön egy szigorítás egy válság miatt, és nagy pofával szidják a kormányt. Az ilyeneket alja embereknek tartom.
2022. júl. 16. 22:01
 1/9 anonim válasza:
69%
Szerintem az rosszabb lenne, ha lesz..rnák a szigorítást, meg azokat az embereket akiknek a házuk rámegy például a válságra.
2022. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 árokpart ***** válasza:
79%
Most nemcsak , sőt főleg nem azok szidják a kormányt akinek jól megy, hanem pont az átlagember fogja megszenvedni a rezsicsökkentés eltörlését.
2022. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akinek nehéz, azt sajnálom. De vannak olyanok, akiknek rohadtul jól megy, akár még jobboldaliak is, most meg egy válság miatt nagy pofával szidják a kormányt.
2022. júl. 16. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Az az igazság, hogy sok ez a tízmillió ember az országban. Mint ahogy az a több milliárd is a világon. Sokan vagyunk. Szelektálni kéne.
2022. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy valaki nem a legrosszabb helyzetben van, még van joga panaszkodni. Ha csak azt utálod, aki nálad jobb helyzetben panaszkodik, azt irigységnek nevezik. Aki nehéz helyzetben van, azt sem kell feltétlenül sajnálni, nem mindegy, hogy a saját hibájából került bele, vagy egyéb okból.

Például a nyomorba 10 gyereket szülőket nem tudom sajnálni, de a gyerekeiket igen.

2022. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor semmiképp ne nézd meg Dr. Varga-Damm Andrea facebook videóját!
2022. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg jól, míg a Föld kerek, mindig lesznek boomerek!💪
2022. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem boomer, csak egy olyan öleb aki megtanulta hogy a gazdinak mindig igaza van.
2022. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem jól megy, ezután sem fog rosszul, de kb 10 éve szidom nagypofával a kormányt.

Amit te érzel, az meg az irigység.

2022. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!