Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország a boomerek...

Magyarország a boomerek hazája, és az is marad még 20-30 évig? Ezért leszünk örökké szegény és élhetetlen ország?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok a boomer az elöregedő társadalom miatt, és sajnos ezek a boomerek a Kádár korszakban szocializálódtak. Ami nem csak a Nyugat ellenes gyűlölködést, proli mentalitást hordozza magában, de a szegénységet is. Kádár leegyszerűsítette az életet a proliknak: dolgozni kell. Reggeltől estig. Ez az élet. A munka minősége és produktivitása, hatékonysága teljesen mind1, csak dolgozni kell. Majd a politikusok meghamisítják a papírokat úgy, hogy az jöjjön ki túlteljesítettük a hanyatló Nyugatot.

Ha megnézitek, a mai napig ez a mentalitás a meghatározó Magyarországon! És van egy olyan érzésem, hogy még hosszú évtizedeken át ez lesz.

Fiatalként érdemes innen menekülni, ha nem így akarok élni?



2022. márc. 26. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Nyugodtan menekülj el bárhova, mi csak jobban járunk, ott meg lezuhan az IQ szint XD
2022. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Én találtam erre megoldást.


Politikus leszek.

2022. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen. De 20-30 év múlva kitermelődik egy új boomer generáció.
2022. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mi az a búmer, magyar vagyok, magyar szavakat akarok használni.
2022. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak mindenki olyan okos lenne mint a nagy és nemes noár
2022. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha elnézem a mai fiatalokat, a jövő sötétebb mint amilyennek a Kádár korszak végén látszott.
2022. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Nézz körbe a fideszes influencerek és a nekik tapsolók táján, a boomer gondolkodás csak minimálisan kevésbé jellemző a fiatalabb generációkra. Sokkal inkább a vidék/Budapest, illetve iskolázottság a meghatározó. Mivel láthatóan örökké összeszerelőüzem leszünk, ez a gondolkodás is megmarad.
2022. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként alapból kiakasztó, amikor valami hülye szót kitalálnak Nyugaton, eleve egy hazug jelentéstartalommal, és erre itthon is elkezdik hajtogatni. Oké, hogy manapság divat a szolgalelkűség, na de ennyire?
2022. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
8. A kis műmájerek csinálják mindenki másnak ciki ez a majmolás.
2022. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen igaza van a kérdezőnek! Mintha én írtam volna.
2022. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!