Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik felnéznek Putyinra, azok...

Akik felnéznek Putyinra, azok mégis mit tisztelnek benne?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem tartozom ebbe a körbe, de én úgy látom, hogy az egyre szélsőségesebben liberális nyugat ellenpólusaként tekintenek rá.
2022. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy karatéjozott.
2022. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Ezt értem, na de miféle ellenpólus az?
2022. júl. 16. 22:45
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
A ló túlsó oldala. Egyiket sem tartom jónak.
2022. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Amit az #1-es írt. Plusz, ha megnézed a beszédeit, neki van mondanivalója a világról, míg a nyugatiak csak "emberi jogok"-król, "kisebbségek jogai"-ról meg hasonlókról hadoválnak, semmi lényegesről. Ettől függetlenül nem vagyok oda érte, mert a háborújával nem értek egyet, de az tény, hogy ő egy valódi vezető, nem egy bürokrata, mint a nyugatiak.
2022. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Mire gondolsz? Mi teszi valódi vezetővé?
2022. júl. 16. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Ő a mérleg másik oldala, nélküle nincs egyensúly!
2022. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit értünk az "egyre szélsőségesebben liberális nyugat" jelzős szerkezet alatt?
2022. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Álnaív kérdés, de azért válaszolok: Woke, LMBTQ, BLM, PC, SJW, cancel culture, antifa, metoo, feminácizmus. Tudom tudom, ezek mind csupa szép és jó dolgok és ha én mást mondok akkor ebből az következik, hogy csakis egy kirekesztő, irredenta, soviniszta rasszista, antiszemita, náci, bolsevik, Putyinista stb. szemét állat lehetek. Ez a dichotómia a legfőbb ok, amiért a nyugatot ugyanúgy elutasítom, mint a keletet. Azt is tudom, hogy a normalitás pártján állni már kisebbségi létet jelent annak minden terhével együtt, - például hogy azoktól kapjuk a legtöbb támadást, akik állítólag a kisebbségeket képviselik - de én nem az alapján ítélem meg egy ideológia értékét, hogy az hány embernek tetszik. Kitartok amellett, amit én a legjobbnak látok és nem vagyok egyedül ezzel. Lehet fasisztázni, meg az összes többit. Hozzá vagyok szokva, hogy ez a színvonal. Egy okkal több, amiért nem állok be a sorba.
2022. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Szerintem nem vagyunk kisebbség, csak nincs képviseletünk, ezért úgy tűnik, mintha kisebbségben lennénk.
2022. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!