Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rezsicsökkentés átalakításáv...

A rezsicsökkentés átalakításával pont a Fidesz szavazókat szívatja meg inkább?

Figyelt kérdés
Szerintem pont a nagy város lakóit akik panelben laknak vagy kis bérházban laknak és mondjuk távfűtés van vagy központi kondenzációs kazán, viszonylag a kereten belül fognak szerintem maradni, viszont vidéken,ami inkább Fidesz szavazó, ahol esetleg egy nagyobb ház van rossz régi öreg nyílászárók, szigeteletlen falak, vályogház és társai és emellé még ott van egy régi rossz konvektor, ami eszi a gázt az biztos a túllépi a határt nem is kicsit...
2022. júl. 17. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Így van.

De hát ilyen ez a demokrácia, azt kapja az ember, amit megszavaz :DDD

2022. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már nincs választásuk, vagy minket szopatnak, vagy a multikat. Utóbbi vallási okokból lehetetlen, mivel az össze politikus moslék fészbúk függő. Így csak minket lehet kinyírni.
2022. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha megkapják a nyakukba a vidéki egyszerű emberek a fidesz megszorítását, akkor talán elgondolkoznak majd, hogy ezentúl is minden hazugságuknak bedőljenek.
2022. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Így van. Ennél jobb elégtétel nincsen. Viktor az új miniferi 🤣🤣🤣🤣
2022. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"De hát ilyen ez a demokrácia, azt kapja az ember, amit megszavaz"


Nem, a demokráciában azt kapja az ember, amit a TÖBBSÉG megszavaz. Vidéki vagyok és nem fidesz szavazó.

2022. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Kinek mit intézett a kormánya :D
2022. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!