Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, milyen érzés,...

Fideszesek, milyen érzés, hogy többet kell majd fizetnetek az áramért, mint a "hanyatló" németeknek?

Figyelt kérdés

Kezdjük a magyar helyzettel:

[link]

"Miközben az áram kilowattóránkénti ára a rezsicsökkentésen belül 40 forint alatt alakul, addig augusztustól ez a 250 forint közelébe is emelkedhet, ha a lakossági fogyasztó átlépi az átlagos mértéket a villamosenergia-használatban. "


Mindeközben a "hanyatló" nyugaton, ahol állítólag nincs pénzük az embereknek a rezsire:

[link]

A német magánszemélyek kilowattóránként 0,334 eurót (400 Ft-os árfolyamon számolva 133 forint 60 fillért) fizetnek az áramért.


Ja, és hogy még szebb legyen a helyzet: a magyar minimálbér bruttó kétszázezer forint (vagyis 500 euro), a német 1584 euro.


Örültök, fideszesek?



2022. júl. 16. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Kifizetem ha éhen döglök is!
Rossz érzés, ezek után nem támogatom a fideszt.
Nekem nem köll áramé' fizetnyi, az asszony itten tekeri nekem a dinamót, amig számíttógépezek, e!
Majd a gyerekem a hanyatló nyugatról küld nekem haza pénzt, és meg leszek mentve!
Megmondalak Orbán Viktornak!
41 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem minimálbért keresek, átlagot fogyasztok. De köszi, hogy aggódsz.
2022. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1 Szóval örülszt, hogy többet kell fizetned, mint a csúnya, hanyatló németeknek? Miközben feleannyit sem keresel, mint ők?
2022. júl. 16. 20:59
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Németországból jön a nyugdíjam, itt ki van adva 2 lakás + van egy kis vállalkozás, megoldom koszi az aggódást

1es vagyok

2022. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem érti. Ha értené, nem fideszes lenne. Nem genyózásból mondom, tényleg ez jön le! De mindig ez van!
2022. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na, nagyon nagy csend van, Rogán Tóni sorvezetőjére várnak a fideszes elvtársak? :D
2022. júl. 16. 21:13
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem úgy volt, hogy a németeknek már ennivalóra sincs pénze , nemhogy fűtésre?

Eleve nem az van, hogy ötödáron kapjuk Putyintól a gázt?

2022. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
A fideszszavazók akkor is ki fognak mindent magyarázni, ha már olyan mélyen el leszünk süllyedve, mint a Titanic🤣Szemellenzősek, nem akarják látni a valóságot, inkább bizonygatják, hogy jól szavaztak. Az egyes valaszoló meg külön vicces, ha annyira jó a Fidesz, miért Németországból kapod a nyugdíjat?😂Hiszen akkor szerinted hasít a magyar gazdaság, nem?
2022. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Ismerősöm olyan Fideszes, hogy ha utcára kerülne, akkor is rá szavazna. Ő pl. azt mondja, hogy ha 5x-öse lesz a rezsi, akkor is ki fogja fizetni, max. nem eszik minden nap, ő reménykedik, hogy jobb lesz, amúgyis a háború miatt van minden.
2022. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
6 Na igen, az ötödáron kapott gáz a másik nagy kamu :D Most olyan 310 Ft a gáz köbmétere az aszterdami tőzsdén, ha ötödáron kapnánk, az 62 Ft lenne. Rezsisziszi meg már 910 Ft-os gázárról hadovált.
2022. júl. 16. 21:29
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Minden évben tisztességes béremelést kell kérni. Ennyi a titok! Ha nem tetszik a főnöknek, koccolok. Eddig bejött!
2022. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!