Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban vajon meglesz a...

2026-ban vajon meglesz a fidesznek megint a kétharmad?

Figyelt kérdés
Ugye most kicsit morog a nép, de 26 még nagyon messze van, addigra rég elfelejtik. Meg majd jön az újabb ellenségkép, soros, gyurcsány, EU, migráncsok.
2022. júl. 17. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Most még csak az intézkedések és a megszorítások kezdete van.Azért még csak morog a nép.És még csak az energiaválság küszöbén állunk.Még nem tapasztalja, nem érzi egyetlen magyar se.Még csak az erős inflációt érezzük,de azt sem teljes mértékben.A java csak ezután jön,és akkor már nem kicsit fog morogni a nép. Ha rosszul alakul a háború, akkor nagy bajban lesz az országunk,és Orbán is, mert elzavarják a magyar emberek!
2022. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem lesz meg a 2/3, ugyanis a Mi Hazánk 15% fölé fog menni. Igaz, a baloldal új negatív rekordot dönt majd.
2022. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Ha rajtam múlik igen! Végre véget vetnek a pazarlásnak és a lipsik meg csak sírnak, zokognak, toporzékolnak. A KATA kivégzése különösen jó döntés volt! Hajrá Fidesz!
2022. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon remélem!

A baloldal ugyanolyan impotens lesz 4 év múlva is, ne legyenek senkinek illúziói!

Egyedül a Mi Hazánkot tudom elképzelni, hogy csípked majd még el szavazatokat.

2022. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
1# nemrossz, de azaz igazsag, hogy ha meg mindig van penz mediara, akkor addig fidesz fog nxerni, meg akkor is ha csodbe ment az orszag
2022. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Kethardmad nem lesz, de ha van penz plakatra, mediara akkor sztem ujra fog nyerni
2022. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Én Fideszes lettem most, örülök, h jól megszokotta a Katával az autosoktatomat. Elég f.fej volt velem végig, és állandóan hangoztatta, h az én penzembol megy dubajba meg Amerikába... és állandóan azzal alazott, h az én kevés kis pénzem... Na most legalább jól meg lesz szivatva. Én úgysem tudtam volna neki visszavagni, de hála Isten, megtette helyettem a Fidesz. Engem egész életemre megvettek ezzel a huzasukkal.
2022. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Az lesz, hogy a fideszes szavazok nagy resze csalodik a fideszben, de erosebb intezitassal bir a baloldal elleni utalatuk, igy nem tudnak donteni - mert biztos ha a baloldal barmelyike nyer akkor rosszabb helyzet alakulna ki mint a fidesszel, igy ujra a fideszre szavaznak mert az a legkevesbe legszarabb szerintuk.


Tehat a fideszes szavazo, ha ki is abrandul a fideszbol, akkor is a fideszre szavaz meg ha nem is akar arra szavazni.

2022. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

#8

Én ezt sose értettem hogyha kiábrándul valaki egy pártból, csalódik bennük...akkor közvetlenül utána miért szavaz mégis rájuk? Tudja jól ha újra ők lesznek, akkor nem változik semmi sem.Helyette adhatnának másnak is esélyt. 12 év kormányzás után..sőt most már 16 év kormányzás után miért nem tud úgy gondolkodni a magyar hogy jól van, ezek már kormányoztak egy huzamban eleget, adjunk másoknak is lehetőséget, hogy bizonyítsanak, hátha jobban csinálják!Valószínű aki nagyot bukott, az tanul az elkövetett hibákból,és más lenne! Lehet jobban tudná csinálni int a jelenlegi kormány.De az emberek meg sem adják maguknak az esélyt arra hogy esetleg jobb legyen a sorsuk...ha folyton a fideszt választják meg, akkor nem változik semmi.Ebben az országban pedig változásra volna szükség!

2022. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Mivel nincs jobb, így igen. Ezt is utálják, de a többiből nem kérnek.
2022. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!