Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kb. hány olyan magyar állampol...

Kb. hány olyan magyar állampolgársággal rendelkező aktív korú ember lehet a mai Magyarországon, aki valóban munkanélküli, állástalan, és nincs regisztrálva álláskeresőként (tehát nem is kap semmilyen anyagi támogatást, még a havi 22800 Ft fht-t sem)?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Valaki?
2022. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Falvanként akad pár ember mindig, ismerek is párat, van közöttük saját útját járó kertész, aki nincs bejelentve, csak gazdagoknak kerteket épít, van pár, akit a szülei tartanak el, mert nem akar dolgozni. Plusz a hajléktalanok a városokban. Szerintem 200-250 ezer ember nem kap semmiféle juttatást, és sokról nem is tud az állam.
2022. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
300 ezer és egyre több, akinek van esze lelép innen
2022. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
releváns szakmai tapasztalattal, 3 idegennyelvtudással 26 évesen munkanélküliség. nem fogom beregisztrálni magam munkanélkülinek, mert elküldenek pénztárosnak. nem ezért tanultam ennyit.
2022. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%

Jelenleg az nem dolgozik aki nem akar.

Műszakvezető vagyok egy multinál. 350-400 netto az új dolgozóknak.

Kb 100 embert azonnal fel tudok venni, jövőre még 1000-1200 főt.

Egészségügy, de nem kell szakirányú végzettség.

2022. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!