Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendben van ez a politikai...

Rendben van ez a politikai irányvonal?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy gyorstalpalót végzett rendőr, vagy egy okj-s ápoló, vagy egy okj-s bölcsődei nevelő, vagy akár egy mekis diákmunkás is többet keres, mint egy mesterdiplomás gimnáziumi tanár, aki ezért elvégzett egy 6 éves egyetemi képzést


Szerinted jól van ez így politikailag, hiszen ez politikai döntés, ők döntenek a tanárok fizetéséről?



2022. júl. 19. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én csak a rendori fizuhoz szólnék, hogy kb 7ezer forintal több a pedagógusénál.
2022. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A rendőrök most kapnak majd hatalmas emelést.
2022. júl. 23. 21:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Minimum 350-és nettó kezdő fizut adnék a tanároknak.Szégyen hogy az ország jövőjének az oktatását ennyire telibexarja a jelenlegi kormány.
2022. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 qborka ***** válasza:

16 évvel ezelőtt,6 év szakiskolában nyelvtanárként írom, hogy anno nem a fizetés miatt hagytam el a pályát.


Nem csak a fizetés a probléma.


Természetesen az nevetségesen kevés,de nem azért,mert mennyit tanult a diplomájáért, hanem azért, hogy milyen társadalomban, milyen kölyköket,milyen elvárásokkal kell dolgoznia


Az elmúlt 16 évben többször voltam álláskereső,pedagógusként el tudtam volna helyezkedni,akár Németországban is. (Ott is komoly gondok vannak.)


De nem...soha többet.

2022. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!