Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzéki politikusok...

Ha az ellenzéki politikusok és szavazók folytatják a normális emberek közlekedésének blokkolását azzal nem Orbánnak fognak keresztbe tenni hanem saját maguknak amikor megindul ellenük a népharag?

Figyelt kérdés
Olaszországban már több videó volt ahol lerángatták az útról az autósok az ott ücsörgő libsiket akik próbálták blokkolni a forgalmat és keményen felléptek ellenük több ízben
2022. júl. 19. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így látom! Parlament előtt, fidesz székház előtt, meg ilyen helyeken kéne tüntetni, nem hidakat foglalni, meg sétálgatni! Ki előtt sétálgatnak a belvárosban? Az egész belváros úgyis ellenzéki! Egy a lényeg, a sajtóban szereplés, az meg megvan sétálgatás nélkül is.
2022. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1


Kimentem megnézni szombaton a "tüntetést", hát gyalázat volt amit láttam , pokrócokon ittak meg szívták a füvet az "emberek" , szólt a zene, páran táncolgattak csak úgy magukban , náluk gondolom más szerek is játszottak..

2022. júl. 19. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Forronganiuk kéne, és nem másokat akadályozni a közlekedésben. Egyik se megy.

Felőlem szívjon füvet, leszarom, de otthon, ne a tüntetésen. Meg ha bulizni akar, akkor menjen, de ezeknek a dolgoknak nincs köze a tüntihez! Tünti gyilkosok!

2022. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!