Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig tartottak a nagy tünteté...

Eddig tartottak a nagy tüntetések?

Figyelt kérdés

Volt bármi haszna azon kívül, hogy a munkába menő/munkából jövő embereket feltartották?


Mert nem igazán látom, hogy meghatotta volna a politikusokat, akik minden stressz nélkül eszegetnek az éttermekben.


2022. júl. 20. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Megunták és hazamentek.
2022. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Nagy??? XD Ezek szánalmas bohóckodások voltak. Ezek csak megerősítik, hogy a nép többsége megérti, hogy nem jó kedvükből születnek ezek.
2022. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Közösségi élményt adott, lehetett együtt ordibálni, cool volt.
2022. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát teny ami tény nem sok haszna volt.
2022. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Idézőjelben nagy :D.
2022. júl. 20. 10:30
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Masszív tüntik voltak ezek kéremszépen
2022. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagy? 1500 ember az neked nagy tüntetés? Mindenki fotelforradalmár. Facebookon egyszerűbb tüntetni.
2022. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Én megvárnám az októbert-novembert. Most még csak tudod, hogy sokat fogsz fizetni. De ősszel megjönnek a számlák, a katásoknak fizetni kell a többszörös adót, illetve számos szolgáltató lehúzza a rolót. Ha akkor is a fotelből fognak az emberek morgolódni, eközben meg fizetik a százezres terheket havonta, akkor meg is érdemlik.

Engem nem érint egyik intézkedés sem. Nem vagyok katás, bőven az átlag felett keresek, gyerekem nincs és nem is akarok, a lakásom eddig is alacsony rezsijű volt, mert 2020-ban teljes, gépészetet is magába foglaló felújításon esett át. Én gyalog eljutok a munkahelyemre, a kocsi csak kényelmi tétel, forintban nem tartok megtakarítást.

De kimegyek tüntetni a másikért, ha kell. De ha nem szükséges, hát boruljon a bili.

2022. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8: Tüntetéstől nem lesz sem több gázunk, sem nem csökken a költségvetés hiánya.
2022. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ma láttam egy olyan fb eseményt, hogy "nem veszek részt az augusztusi tűzijátékon" vagy valami ilyesmi. Hát mekkorát röhögtem. Kb 9,5 millió ember eddig se vett részt rajta, de most már fb tüntetés-esemény is lesz 🤣
2022. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!