Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy még a...

Mi a véleményetek, hogy még a kormányközeli (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) közgazdász professzor sem tartja jó ötletnek a kata mostani válság előtti módosítását? Lehet tényleg lavinát fog ez elindítani és erősödni fog a feketegazdaság?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 "Közbe meg sokat tízmilliókat, százmilliókat kerestek havi szinten"


Arról szóltak, hogy évi 12 milliót forint volt a bevételi határuk, amiben benne sincsenek az esetleges költségek?

2022. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat lehet így trükközni a katával úgy gondolom.
2022. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#10 prkadat azért tüntikéznek mert más adónemben többet kell fizetni. Van aki nem volt túl vastag katával sem és tényleg nehéz helyzetbe kerül, meg van aki zsírosra kereste magát de érthető okból neki sem tetszik a plusz adóteher szóval megy az is tüntizni. Te mit szólnál hozzá ha hirtelen megemelnék az adódat és kevesebb lenne a borítékban? Persze hogy háborognál.
2022. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki professzor, még nem jelenti azt, hogy adni is kell a szavára. Engem nem fog senki befolyásolni, mert meg van a saját világmeglátásom és azért mert valaki okosabb nálam az én elmémre nem fog hatni.:D
2022. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!