Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rezsi emelkedés valóban...

A rezsi emelkedés valóban szülhet olyan extrém helyzeteket pl. hogy sokan majd gyertyákkal fognak otthon világítani, vagy a sötétben járkálnak majd, ezzel megnövelve a nyakkitörések számát?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem valószínű. Amúgy amíg nem volt villany, az emberek állandóan kitörték a nyakukat?
2022. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
70 forint/kWh lesz az áram ára... Ezt aki nem tudja kifizetni, az a gyertyát sem tudja megvenni.
2022. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Simán! Minden lakóközösségben kijelölnek egy lakást, amelynek a legkisebb, szellőztethető helységében éjjel-nappal fáklyával fognak fűteni és oda bemehet bárki melegedni 20 percre óránként!

- Vicceltem!

Remélhetőleg nem kell hasonló eszközparkhoz folyamodnia senkinek!

2022. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

#2

Ezt mondjuk nem teljesen értem, nekünk több mint 100k lesz a villanyszámlánk hamarosan, ennél a gyertya azért olcsóbb... (ami azt illeti, lehet hogy még egy árstopos üzemanyaggal hajtott aggregátor is olcsóbb lenne, még nem számoltam utána)

2022. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Csak Nyugat-Európában lesz ilyen! (forrás: fideszmédia)
2022. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom itt hol élnek egyesek, barlangban? Nálam van ablak, és bejön napközben annyi természetes fény, h kb soha nem kell villanyt gyújtanom, nyáron pláne, reggel 5-től este 9-ig világos van. Amíg el nem alszom, addig meg a tv "fénye" elegendő világosságot biztosít. Sokan úgy lehetnek itt, mint a munkahelyemen, a folyosókon, wc-ben, napfényes irodákban nappal megy a villany, nem győzöm lekapcsolgatni mások utàn.
2022. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

#6

Mi nem szoktunk 9-kor lefeküdni aludni. Plusz télen rég vaksötét van mire egyáltalán hazaérünk.

2022. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
7. És akkor azt ne mondd nekem, hogy az a pár óra világítás energiatakarékos izzókkal akasztja ki a villanyórát.
2022. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

#8

Sehol nem írtam ilyet. Mi pl. szoktunk fűteni, főzni, tisztálkodni is otthon, de a komment amire reagáltam az csak a világításról szólt.

2022. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mi pl. egy fákkal körbeültetett(ez alapból jó lenne), földszinti lakásban lakunk.Télen-nyáron, de főleg télen olyan sötét van a lakásban, mintha a seggem lyukába néznék.Ősztől kezdve gyakorlatilag egész nap világítani kell, hogy lásson az ember bármit is.Azt már meg sem említem, hogy qrva hideg is van itt állandóan, de azt bírjuk.A sötétben viszont sajnos nem látunk.A tv meg rohadt sokat fogyaszt ahhoz, hogy órákig azzal világítsunk.
2022. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!