Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lényegében a Fidesznek sikerül...

Lényegében a Fidesznek sikerült megvédenie a rezsicsökkentést?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mit védett meg rajt?
2022. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Eldarálták a katát, most az emelkedő rezsiárak. Mindennek megy majd fel az ára a csillagos égig. És akkor még benzin hatósági áras. De már nem sokáig szerintem. Kérdezem miből fognak megélni az emberek? Hány településen nincs tömegközlekedés, ott csak autóval lehet menni, aki nem tud majd tankolni a munkahelye is ugrik.. lesznek itt nagy bajok.
2022. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Félig.
2022. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Félig sikerült.
2022. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem értem a pattogást a kérdésen. A rezsire 8 éve fizetjük ugyanazt. Eddig azon sírtak az ellenzékiek, hogy nyerészkedik rajta az állam mert a világpiaci ár alacsonyabb - holott nem azon az áron vettük a gázt, hanem egy nagyon régi szerződés alapján.

Azon erőlködtek, hogy fenntarthatatlan, túl sokba kerül az államnak (egyszerre azzal hogy nyerészkedik rajta !!!) és el kell törölni, vissza kell vonni. Sok minden mellett ez is okozta a választási vereségeiket.

Most, hogy az egész világon elszálltak a kőolaj, földgáz és áram árak, egy kis mértékben emelkedik nálunk is. Erre beindul az őrjöngés, hogy "a fidesz átverte a választóit". Mivel? Hogy a világpiaci ár 5-6-szorosára emelkedésekor nálunk emelkedik egy határ felett az ár?

2022. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem


Hülyét csínált az emberekből


Én ha fidesz szavazó lennék most nagyon átbaszva érezném magam...

ű

De asszem ők mindent lenyelnek, ezt is lefogják:D

2022. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglátjuk a decemberi számlán. Ha a narancssárga mezőben még mindig megtakarítás szerepel, akkor igen. Persze ha ennek ellenére nem tudod kifizetni, akkor már nem vagyok benne biztos, hogy egyéni szinten is osztod ezt a véleményt.
2022. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. A jövő Decemberig nézd!
2022. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
A saját narratívájukban igen, a valóságban azonban nem.
2022. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!