Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz bekeményített, 10...

A Fidesz bekeményített, 10 millió helyett 40 milliót is visszafizethetnek a CSOK-osok akik nem teljesítik a feltételeket, szerinted ez korrekt?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 21. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Teljesen korrekt, eleve nem kellett volna bevezetni azt a szar CSOK-ot
Eleve nem kellett volna bevezetni a CSOK-ot, de ez túl nagy büntetés mégis
Teljesen elítélendő a Fidesz brutalitása.
50 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
csóknál a kamat nem fix? Tehát menet közben is változhat, emelkedhet? Nem csak az új igénylésekre vonatkozik?
2022. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Ezek a választási lehetőségek...
2022. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
A forintot már egy éve folyamatos alapkamatemelésekkel tartják életben. Valakiknek valamikor ki kell fizetnie, hogy életben maradt a forint. A hitelesek hatalmasat fognak hamarosan sz*pni...
2022. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
Erre recskázol kérdező?
2022. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
10 millióból 40 millát fizessenek vissza? Tudtam hogy nem kellett volna felvenni😂
2022. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Én meg ilyen gonosz népet nem láttam! Csak azért mert ti 40 évesen még puncit sem láttatok annak drukkoltok, hogy másnak legyen szar! Nem fognak 40 millát visszafizetni, akinek nem lehet gyereke, az majd méltányossági alapon kap felmentést a visszafizetés alól, a többiek meg boldogan élnek a gyerekeikkel, akiket nem a csok miatt csináltak, de annak köszönhetően még házuk is lett. A kérdezőhöz hasonló lúzerek meg egyedül végzik…
2022. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
9%
Ajjaj.. .
2022. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha banktól vettél volna fel egyösszegben törlesztendő hitelt a futamidő végén akkor többet fizetnél ennél is. A CSOK nem ajándékpénz, ha már bevállaltad akkor le is kell "gyártani" a gyereket, nem puszira adták.
2022. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Készült Magyarország Kormánya megbízásából. :D
2022. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De mi van akkor ha én férfi létemre meddő vagyok, azaz nem tudok gyereket szülni (a Fidesz propaganda szerint az EU-ban már a férfiak is szülhetnek), akkor én is kaphatok felmentést méltányossági alapon az adósságaim alól?
2022. júl. 21. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!