Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van abban igazság, hogy a...

Árokpart kérdése:

Van abban igazság, hogy a rendszerváltás óta talán még ennyire fekete napjai nem voltak Magyarországnak mint ez az elmúlt kb. 2 hét?

Figyelt kérdés
40-en felül vagyok aránylag sok mindent megértem, láttam a rendszervátlás óta, de ennyire cinikus időszakot ahogyan a döntéshozóink bánnak velünk, ráadásul úgy, hogy cirka 4 hónappal ezelőtt voltak a választások. Most tudom, hogy sokan majd a Gyurcsányi időszakot hozzák fel példának. Igen az is szintén hasonló volt a 2006-os választások után, de őszintén szólva az ő megszorító intézkedéseitől talán furcsa ezt mondani, de nem lepődtem meg, mert sejthető volt. Viszont ennek a mostani cinizmusnak még kb. 3 hete sem volt semmi előjele. Nem lepődtem volna meg ha teszem azt szingliadót vezettek volna be vagy újra a KMK-t mint a múlt rendszerben, mert nagyjából a Fidesz vezérvonala az utóbbi időben maximálisan társadalom és szociálpolitika területén egy Kádári irányvonalat kezdett elindítani. Szerintem ezért van telejs apátia, mert egyszerűen azemberek nem akarják elhinni, hogy ezt megcsinálják velük és pont ez a kormány. Van ebben némi igazság mit gondoltok?
2022. júl. 21. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Nincs.
2022. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Van benne sok okos gondolat.
2022. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

Azért 2006 ennél rosszabb volt,fel is lett gyújtva Pest.


Most meg pár libsi drogozik a hídon,láthatóan senkit nem érdekel a dolog.

2022. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Nincs.
2022. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as Most nem a tüntetésekre akartam utalni, hanem a kormány cinizmusára.
2022. júl. 21. 23:58
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

A kormány cinizmusa 2006-ban nagyobb volt,azért is lázadtak ellenük.


A balhé után mev gyuriferi még ki is tüntette a Szemkilövető fakabátokat...

2022. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Ettől még nem fog megbukni a Fidesz, ezt jobb ha bevésed.
2022. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Minden választás után jön egy kis nadrágszíjmeghúzás, ennyi évesen ezt már megtanulhattad volna. Kb egy óvódás szintjén mozogsz.
2022. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, most az szerinted a "legrosszabb" hogy amikor az egész unióban 5-6-szorosát fizetik a rezsiköltségre a magyar állam nem tudja tartani azt, hogy te a 8 évvel ezelőtti áron kaphasd tovább a gázt meg áramot teljes mennyiségben, mint eddig kaphattad?

A gyurcsány kormány alatt úgy nőtt kétszeresére a gáz és háromszorosára az áram ára, hogy nem volt semmiféle válság és nem is emelkedtek a világpiaci árak jelentősen. 2013 előtt minden év azzal kezdődött, hogy januárban vártuk mi mennyivel fog drágulni és mennyivel kell többet fizetni mint az infláció volt, miközben a bérek nem is emelkedtek az infláció mértékében.

Szerintem nézz utána kicsit a Bokros-csomagnak, a privatizációnak, a Medgyessy kormány választási ígéreteit követő, azokkal ellentétes drasztikus megvonásoknak és a gyurcsány féle őszödi beszédnek!

Ez sehol nincs az elmúlt 30 év cinikus kormányzati hozzáállásainak listáján ami most történik.

2022. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Igaz, de nem az elmúlt két hét, hanem az elmúlt 2 év ilyen-olyan okok miatt.
2022. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!