Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miközben mi a rezsinövelés...

Miközben mi a rezsinövelés miatt civakodunk, a ruszkik közelednek. Te mikor fogod elhagyni az országot?

Figyelt kérdés

[link]

Az oroszok nyerésre állnak és kijelentették, nem elégszenek meg Danbasszal, tovább mennek. Aminek már a fele sem tréfa, mert ezek szerint már biztosan nem csak az orosz többségű területeket akarják maguknak, hanem gyakorlatilag mindent, ameddig csak bírnak jutni. A Szovjetuniót akarják vissza és az azt körülvevő holdudvart is (ajaj, azaz minket is!).

Miközben minket lefoglal a gazdasági válság miatti civakodás, a ruszkik egyre közelebb kerülnek a magyar határhoz. Akkor pedig igen gyorsan mindenki Orbán golyóálló mellényévé válhat a fronton.

Te mikor fogod elhagyni ez esetben az országot, mint eb a szarát? Ha milyen közel érnek a ruszkik? Mikor fogod a cuccaidat és menekülsz el a veszély és a sorkatonaság, golyófogónak besorozás elől?



2022. júl. 22. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Csak már érnének ide végre!
2022. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 árokpart ***** válasza:
67%
Lehet, hogy maradok, mert kevésbé gebednénk bele szerintem, mintha a Fidesz maradna. Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz itt 2026-ig, mekkora szegénység.
2022. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként is terveztem Oroszországba emigrálni. Ha Oroszország jön ide, az még jobb, hiszen akkor nekem nem kell tenni semmit.
2022. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Én jövő héten megyek, ettől függetlenül is.
2022. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell attól félned, hogy Oroszország megszáll és egy bábkormányt nevez ki, ha már eleve orosz bábkormányod van. :D :D :D
2022. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Hallottál már a NATO-ról? Tudod valójában mi zajlik Ukrajnában 2013-14 óta és mi Oroszország legalapvetőbb pufferzónája?
2022. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Én már várom orosz testvéreinket. Éljen a magyar-szovjet elszakíthatatlan barátság!

[link]

2022. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Oroszország győzni fog!!!!!
2022. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Ujujujjj, közelednek az oroszok.Most aztán többen beszartak.És akkor mi van?Had jöjjenek.Nem basztatnak azok senkit, aki őket nyugton hagyja.
2022. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Orbán csak annyit fog mondani nekünk - útravalóul - hogy a jó katona előre megy nem hátra. Ő elmenekül a sleppjével a Nyugati villáikba, miközben meg egy fényképpel a zsebedben indulsz a biztos halálba, Orbánért! Ha nem mész akkor meg belelőnek a Dunába, már ha el tudnak kapni, mert még az országban leszel.
2022. júl. 22. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!