Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a kedvenc összeesküvés...

Mi a kedvenc összeesküvés elméleted, amiben hiszel?

Figyelt kérdés

Főként magyar vonatkozású dolgokra vagyok kíváncsi, de nem feltétlenül kell csak hazánkhoz köthetőnek lennie.


Kezdem én :


Sok összeesküvés elméletet azért találnak ki, hogy ha valaki tényleg rátapint a nem hivatalos narratívára, akkor diszkreditálni lehessen a másikat. Szóval ha én azt mondom, hogy szerintem a rózsadombi paktum valamilyen formában megtörtént, és a politikai pártok valójában összedolgoznak és mindenki megkapja a maga részét, és egy show az egész, akkor lehet jönni azzal, hogy én biztos laposföldes is vagyok.


Ezzel már 2 elméletet is elmondtam, amiben hiszek, de írok még.


Welsz Tamás nem természetes halált halt, csak túl magasra nyúltak volna a szálak.


Szerintem a BudaCash ügyben, nem volt tényleges vagyonelkobzás, én még azt is hallottam, hogy a főszereplő a budai villáját is megtarthatta. De a nagy mani tuti el van rejtve, és a hatóságok biztos tudnak róla.


Ezt már lehet nem fogják a legtöbben itt ismerni, úgyhogy a brókerpóker című cikkben el lehet olvasni a történetet. De az elméletem: P. Z. és A. O. valójában nem voltak üzleti ellenfelek, együtt találták ki, hogy belengetik a Rába felvásárlásáról a híreket, felhajtva az árfolyamot, amiből a végén meg kiszálltak. Szóval bennfentes kereskedelem volt az egész, és esze ágában nem volt senkinek azt a fos céget megvenni.


2022. júl. 22. 22:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%

-Hitler a Hold sötét oldalán várja a visszatérését.



-Madarak nem léteznek,mind CIA drón.



-Orbán Gyurcsány paktum



-Jézus Magyar volt



-Szlovákia nem létezik



-Joe biden egy robot



-Kádár János klónozva lett



-Szálasi Ferenc az utolsó legitim vezető volt



-Magyarország egy izraeli cég



-Nem volt honfoglalás



-Mátyás király táltos főpap volt



-Mi Magyarok a Szíriusz bolygórendszerből származunkk

2022. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

"Sok összeesküvés elméletet azért találnak ki, hogy ha valaki tényleg rátapint a nem hivatalos narratívára, akkor diszkreditálni lehessen a másikat."


-az a durva, hogy ez amúgy jó eséllyel tényleg igaz!

Sajnos tényleg konteósék annyi böszmeségben hisznek, hogy akkor se hisszük el, amit mondanak, ha történetesen éppen igaz.

2022. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan.Bár régen voltak,de már nem füvezek,mert attól valahogy mindig előjöttek az ilyenek,csak közbe semmi értelmük sem volt.
2022. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

-Nem volt Holdra szállás


-a világ kormányai kapcsolatban állnak a fökdönkívüliekkel


-az emberek már a dinoszauruszok korában is éltek


-léteztek óriások


-csak olyan helyen alakulhat ki intelligens életforma, ahonnan meg lehet figyelni a világegyetemet

2022. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Welt 2000 ügy.

A tulajt megkereste lázar, hogy nagyon szép meg jó a cége, ugyan adja már el a ner nek.

A csavó azt mondta rá a fa szt azt.

Erre ment a nav a cégre és a tek a csaladjára.

Így belement az eladasba.

Az adasvetel masnapján a mai napig titkosított hogy miben milyen körülmények közt de meghalt a pali.


Elméletem szerint ő volt az első nagyobb hal ellenfele az alakuló ner nek és vele statualtak példát hogy mi vár arra aki ellentmond.

-átadod a ceged vagy meghalsz-

2022. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a Holló Rend Párt győzni fog 2026-ban.
2022. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

3 akkor szerinted Welsz Tamás természetes halált halt mondjuk?


2 van egy magyar laposföldes csávó. Nem jut eszembe a neve, de pár éve még tvbe is behívták egyszer valami reggeli műsorba. A chemtrail rajongói fb csopiban szokták sokat oltani, vagyis én még ott hallottam róla. Lényeg a lényeg, ez a laposföldes hülyeség nemzetközileg is eléggé elterjedt ott ilyen 17 18 tájékán. Szóval legjobb haverom állítólag ismerte személyesen, mert egy rokonának a haverja ez a lapossanyi. Azt hiszem sanyi a csávó. Szóval ő azt mondta nekem, hogy amúgy teljesen normális figura a rokona szerint, és tudja ezeket a hülyeségeit, de ő se hiszi el őket, és pénzt kap ezekért a szereplésekért.


Na most tudom, hogy ez egy abszolút hiteltelen dolog, mert én előttem jópár emberen átment a sztori, és lehet amúgy nem is ismerik, csak haverom rokona találta ezt ki. De, tekintve hogy mennyi tudományos dolog jött nem sokkal ezután, tehát pl ugye a vírus meg járvány, így lehet ez ilyen előkészítő volt arra már, hogy azok akik kritikusak a tudománnyal, teljesen idiótának legyenek nézve. Ezt nem írtam, mert nem magyar vonatkozású, de szerintem a vírus simán egy laborból szabadult el valahonnan Kínából.

2022. júl. 22. 23:26
 8/31 A kérdező kommentje:

5,na ennek utánanézek, erről nem hallottam! Ez nagyon érdekes, köszi, lesz min csámcsogni most :D


Egyébként szerintem ez simán benne van. Én a Lázárt tartom messze az egyik legnagyobb gazembernek. Baromira hasonlít egy simlis ismerősömre, aki anno több száz kocsmában üzemeltetett nyerőgépeket. Ugyanolyan a stílusuk, ahogy beszélnek, amiket csinálnak. Ugyanolyan sunyi mosolya van mindkettőnek és cinikusak. Ha valaki azt mondaná, hogy rokonok, simán elhinném neki. Mondjuk az én ismerősöm egy amatőr pitiáner Lázárhoz képest :D

2022. júl. 22. 23:29
 9/31 anonim ***** válasza:
7.:Ezt nekem szántad?Mert ha igen,akkor írtam hogy már nem hiszek.
2022. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Rózsa Milánt is a fidesz nyírta ki.

Sándor Máriát meg halálra rémisztették, fekete ruhás alakok törtek be az otthonába.

2022. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!