Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be az őrült...

Miért nem tiltják be az őrült összeesküvés elméleteket?

Figyelt kérdés

Például az 5G körüli téboly, a covid elbagatelizálása, bilgéc, stb.


Marhára unom, hogy a sok hülye ezeket a baromságokat terjeszti, a hiszékenyek meg elhiszik. Miért nem küzdenek ez ellen a kormányok? Az ilyen vadbarmoknak is hála képtelenség normálisan védekezni, és itt tartunk, hogy meg kellett ezeket a korlátozásokat hozni.



2020. nov. 11. 16:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Küzdenek. Rémhírterjesztés Btk. fogalom.
2020. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Mert a háttérhatalom és a gyíkemberek nem engedik.
2020. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

Az interneten semmi sem úgy történt, ami a valóságban.

A Titanic nem süllyedt el, Hitler tovább élt Braziliában, holdraszállás nem volt, szept. 11.-ét megrendezték, és persze covid sincs.


Az ilyen összeesküvés elméletek, egyszerűen követik a világ történéseit, és mindig azok mögött kullognak, sosem előre gondolkoznak.

Van egy egész szűk réteg akik ezt igénylik, és felületet keresnek, ahol megerősítik a saját kis világuk igazát. Ezért vannak létrehozva ezek a mendemondák.

2020. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1

Tartóztattak le ilyeneket terjesztőket? Az ilyen Posta Imre-félék miért vannak még akkor szabadon?

2020. nov. 11. 16:37
 5/27 A kérdező kommentje:

#3

Ezek annyira bosszantak engem. Mint a holokauszt-tagadás is. Úgy tesznek, mintha ilyen léptekű dolgot ki lehetne találni. Én azt vettem észre most a covid kapcsán is, hogy egyre-többen elhiszik ezeket. És ez baromi káros, hogy százezrek követik ezeket az őrültek, akiket akár mobilizálhatnak is. Komolyan nem értem, hogy miért nem lépnek fel ezek ellen. Pusztító hatásúak ezek az internet világában. És félek, hogy ennek lesz még böjtje.....

2020. nov. 11. 16:41
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Ami nem tetszik a liberálbolsevistáknak az féknyúz.
2020. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6

Ötgééé?

2020. nov. 11. 16:45
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
5G.... már 6G műhold is van :D
2020. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején letartóztattak volna mindenkit aki az szerint az azbeszt veszélyes. Vagy a cigaretta nem egészséges. Kiröhögték az anyák megmentőjét a tudós társai mert áltudományos alapokon fertőtlenítést, kézmosást javasolt. És mennyi mindenért még börtönbe kellett volna vetni a renitens ellenvélemények hangoztatóit. A legújabb bizonyíték arra, hogy a konteók nem üldözhetőek ez a One World Order szarság, mit hallasz hirtelen egy csomó politikus szájából köztük a mi Szíjártónkéból is? Na ugye. Másrészt még ha nem is egyezik valaki álláspontja a tiéddel vagy a mainstreammel attól még joga van hozzá, aki szerint nem az nem egészséges mentálisan, az valamilyen defektus miatt nem bírja elviselni az ellenvéleményt. Úgyhogy lassíts és nézz magadba. Az ellenvéleményeket könnyen kikerülheted ha nem bírod.
2020. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Mert azzal csak erősítené a hitük én a hívőket.

Meg gondolatokat nem nagyon tudsz betiltani.

2020. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!