Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy azok akik...

Hogy lehet az, hogy azok akik ésszerűen politizálnak, azok "agymosottak", de azok, akik szinte ugyanazt a szöveget nyomatják a "cionista összeesküvés elmélet"-ről, azok még véletlenül sem bégető birkák, hanem "jószívű hazafik" és "Európa védelmezői"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
ez ég hülyeség amit mondasz. aki alátámasztja forrásokkal az állításait az miért agymosott? aki meg nem az nem?
2010. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

így


aki nem velük együtt béget, az minimum komcsi

2010. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

mit jelent az ésszerű politizálás?


Ha valamit alá tudunk támasztani forrásokkal, érvekkel, az ésszerűnek számít nem? És szerintem minden oldalon, mind a hazafias oldalon, mind a liberális oldalon vannak ésszerű érvek. Te pedig az általánosítás hibájába estél...

2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszoló tökéletesen megválaszolta a kérdést,kár is lenne itt már más okosságot írni!

25/N

2010. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

aki nem velük béget az náci


na annyi... amúgy meg van is cionista lobbitól elkezdve minden...


nagy baromság amit írtál kérdező

2010. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ahányszor engem már leagymosotottoztak itt...
2010. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Démon de az teljesen érthető. :D
2010. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
amúgy visszatérve a kérdésre, azért illetnek az agymosott, magyarellenes, zsidóbérenc jelzőkkel mert nincsenek észérveik és könnyebb ilyenkor egy ilyet bepötyögni, mint gondolkodni és mondani valami okosat is.
2010. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is voltam itt már fityesz birka, mert nem a szocikra szavaztam. :) Bár azt sem mondtam, hogy a Fideszre, de tök mindegy, ha nem a szocikra, akkor fityesz birka vagy. :))


Ésszerű politizálás? Ahhoz "ésszerű" politikusok kellenének. De ennek hiányában nincs miről beszélni. Van a rossz, és a kevésbé rossz. Melyiket választani ésszerű? :)

2010. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Damon Hill válasza:


ahányszor engem már leagymosotottoztak itt..."


hát ezen nem is csodálkozunk...

2010. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!