Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európa itt épül? Jön egy új...

Európa itt épül? Jön egy új magyar kor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Én is több helyen olvastam, hogy Európa itt épül, szóval lehet benne valami.
2011. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Jó is lenne, ha jönne. Ahol például az emberek nem csak az ÉN fogalmát ismerik, hanem a MI fogalmát is.
2011. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Végre megtörténik a rendszerváltozás!
2011. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt minden épül csak az nem aminek kellene.
2011. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Én nem tudom hogy más városokba hogy áll ez de azt tudom hogy itt "Gyömrőn" 2 éve kb már hatalmas felújítások történnek minidig épűl valami ... Mindig újítanak valamit meg stb... szóval én ahogy látom Itt épül Európa :)
2011. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt Miskolcon is megépült a vásárcsarnok,erre olyan helypénzt kértek hogy alig bírják fizetni a kereskedők,akik meg meg tudják fizetni jól felnyomták az áraikat,azt meg nem tudja megfizetni az ember,szóval a vásárcsarnok mellé járnak az emberek, a régi piacra.A villamost is újítják,csak így is 280 ft egy villamosjegy,ha megépül felnyomják 350 ft-ra minimum arra hivatkozva hogy új villamosok vannak,növelték a szolgáltatás színvonalát,aztán a 350-es jegyet nem bírják majd megint megfizetni,aztán üresen járnak a villamosok.
2011. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem inkább a Balkán épül itt.
2011. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
európa itt leépül, ahogy az emberek, és az életszínvonal. Amíg azt hiszik egyesek, hogy attól lesz jó nekünk, hogy felújítanak egy teret.... hát legalább szép helyen fogunk koldulni.
2011. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!