Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazából a baloldalon nincs...

Igazából a baloldalon nincs egy hiteles politikus sem?,A jobboldalon legalább van egy Toroczkai Laci.

Figyelt kérdés

2022. júl. 23. 18:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
5%

"Együtt szavaznak az esetek 90%-ban a fidesszel."

"Forrás?"


Parlamenti közvetítés. Nézz bele. Én bele szoktam. Ha van egy kis gógyija valakinek akkor le fog esni, hogy pl.

egy 140 igen - x nem szavazatos (tartózkodás most lényegtelen) döntéshozáskor fidesz 135 képviselőjéhez még kell 5 ember, hogy meg legyen a 140.

Elég sok mindenben egyetért Toroczkai a felszólalásai alapján Orbánnal.

Van 5 vagy 6 mandátumuk, na vajon hogy jön ki a 140 fő...persze nem feltétlenül csak ők szavaznak együtt a fidesszel de az esetek többségében igen.



" A libbant demagógia helyett, inkább ajánlom az objektívitást."

Magadra érted, kedves kérdező? Mindent is benyalsz? xD

Objektíven nyilatkoztam, parlamenti felszólásokat meg a szavazásokat követve egyértelmű. De ez már tavaly is látható volt, hogy kinek a segítségével kezdtek feljebb jönni. Azért remélem, hogy odáig nem jutunk el sosem, hogy ők kerüljenek hatalomra, mert az még vélhetően a mostaninál is rosszabb lenne.

2022. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
#21 Szóval semmi konkrétumot nem tudsz említeni. Mást nem is vártam egy marxistától.
2022. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22, most attól, hogy nem tudod beírni a youtube-n hogy "parlamenti közvetítés" vagy felmenni az istenített pártelnököd yt profiljára, az nem az én gondom.

Ha valaki meghallgatja milyen sületlenségeket szokott összehordani, az tudni fogja.


Nem tartozom semmilyen politikai oldalhoz, jobboldali nem is voltam, szélsőjobb meg pláne nem. Baloldal meg sosem volt annyira összetartó és erős, hogy hatalomra jusson. Ahhoz ott is tényleges képviselőcserék kellenének.

2022. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

"Azt már csak hozzátenném, hogy ilyen nézettséggel egyetlen baliberális elnök sem rendelkezik"


Én hülye, azt hittem, hogy a politikai tőkét mandátumokban mérik, de szerencsére itt vannak a Mi Hazánk szektások, akik nyolcdimenziós vizalatti csapdlecsacsit játszanak, hogy kijavítsanak.


Ember, le kéne szállni a copiumról. A Mi Hazánknak 6 darab mandátuma van, az Összefogásnak meg 57. Lehet tippelni, hogy ki áll közelebb a kormányváltáshoz.

2022. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Az összefogás sokadjára is elérte a fideszes 2/3-ot ,igazán büszke lehetsz rájuk.🤡
2022. júl. 23. 21:49
 26/27 anonim ***** válasza:

:DDD Ez jó volt! Gyere holnap is - kérdező!

Végre röhögtem egy nagyot! :DDD

2022. júl. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem ismerek sokakat baloldalról (sem). De érdemes megnézni mondjuk a Momentum és a Mi Hazánk videói közötti különbséget, mondjuk nézettség terén. Előbbi pár százas számokkal operál, utóbbinál több tízezres nézettségek vannak.

Baloldalon kevés a hiteles ember. Legtöbbször az EU mellett állnak. És ez többször szembemegy a magyar érdekekkel. Ha egy ügyről videót csinálnak, nem érződik az elkötelezettség, a tenni akarás. Donáth Anna is beszél pl a cigány felsőbbrendűségről (ilyen címen van asszem, de ha tévedek bocsi. De erről szól) egyik videójában. A Mi Hazánk reagált erre. Aki D.A. videójában érzékelt bármi elkötelezettséget az ügy iránt, annak sok sikert, szavazzanak rájuk! Nem hiteles, hogy nem a kisebbség által lakott helyszínről beszél. Csak egy dolog. A MH csomószor áll ki olyan ügyek mellett, amikről nincs szó sehol, mert legtöbbször el van hallgatva.

Nem tökéletes az ő gondolkodásuk sem. De legalább igyekeznek felhívni az emberek figyelmét. Mert ha a kormány szarik rá, még az emberek próbálhatnak tenni ellene.

2022. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!