Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan ki számít homofóbnak?

Pontosan ki számít homofóbnak?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy lényegében mindenkire homofóbot mondanak, aki heteró. Kb minden heteró, aki nem ért egyet a Pride vonulgatással, az már homofób. Akkor is, ha csak a vonulgatást nem tudja elfogadni. Pontosan ki a homofób?
2022. júl. 24. 14:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
"A homofóbia félelem, idegenkedés a homoszexualitástól, illetve a homoszexuálisoktól. Tágabb értelemben a homoszexuálisokkal szembeni ellenérzések, hátrányos megkülönböztetés általános megnevezése. "
2022. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom, de ha heteróként csak annyit mondok, ne vonulgassanak, már megkapom a homofób minősítést.
2022. júl. 24. 14:11
 3/36 anonim ***** válasza:
47%
Akit a liberális mainstream vagy az LMBTQ propagandisták annak nyilvánítanak az már homofóbnak számít.
2022. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%
A libsik szerint mindenki, aki normálisan gondolkodik.
2022. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
43%
Akire ujjal rámutatnak a libsik, hogy homofób.
2022. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
36%
Minden normális értékrendű nem torzult agyú személy.
2022. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom én is homofób vagyok, mert az előbb egy videón láttam nyilatkozni egy csillámokkal díszített, kifestett arcú, nagy bajuszú pasit a Budapest pride-on, szivárvány, kivágott, női blúzban és hányingerem lett tőle.

A bohócok ruházatának és arcfestésének is van némi szabálya és tény, hogy az is tud elég ijesztő lenni ha annak szánják, de alapvetően ott tudod, hogy egy bohóc és nem veszi komolyan magát.

Én meg homofób vagyok csak mert szerintem egy bajszos pasinak nem kellene csillámos szempillafestéket meg mélyen dekoltált fodros blúzocskát hordania - mivel nevetségesen néz ki benne.

2022. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%

"Ezt én is így gondolom, de ha heteróként csak annyit mondok, ne vonulgassanak"


Attól hogy heteró vagy még lehetsz homofób is, és attól hogy valaki heteró még nem törvényszerűen homofób.


Nincs mit.

2022. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%
Manapság az, akinek nem tetszik, hogy a csapból is folyik az LMBTQP-propaganda.
2022. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
48%

Az egyes leírása szerint én is homofób vagyok.


Más meg arachnofóbiás.. Megint más meg kígyófóbiás stb..


Annyiféle fóbia létezik. A homofóbia sem különb a többitől.

2022. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!