Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Orbán tegnapi...

Mi a véleményed Orbán tegnapi tusványosi beszédéről?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A náci fajelméletes bebüfögései valahogy nem kerültek bele az angol nyelvű összefoglalóba. Kabaré.
2022. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
A sok kábszeres nyomorultnak pont megfelelt.
2022. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Ideje volt,hogy kimondja ezeket.

Sok buta nőnek tetszenek a négerek.

2022. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
"Havonta jön 5 milla, ebből 4 a fizetésem, összevissza beszélhetek van megélhetésem."
2022. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
4: a többi meg lölőnél
2022. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem elsőre Adolf Hitler beszéde. Aztán néztem, hogy Orbán süllyedt ilyen mélyre.
2022. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Remek beszéd volt! Én végig is néztem! Tiszta, érthető, hűséges. A nácis rész nem tetszett de ezt betudom egy kis hibának. A mocskos ellenzék sose kerüljön hatalomra, maradjon nekünk Orbán addig ameddig csak él!
2022. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Már várom hogy jöjjenek az oroszok, gyorsan gödörbe végzik az ilyen rasszista fajelméletező nácik.
2022. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem erdélyiként az a véleményem, hogy a Magyarország nevű bolondokházából átszökött pár közveszélyes őrült hözzánk.

Lassan értük jöhetnétek...


A medvéket már lassan megszoktuk, hogy akárhol szembejöhet veled - de lassan már ezek is...


Vigyétek haza őket a kétharmados birodalmukba, mert jólideszoktak! Jobb helyük van otthon, a telet úgyse bírnák ki a Hargitán!

2022. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként meg, komolyra fordítva a szót, idejönni Erdélybe fajelméleteket és vallási kirekesztést fröcsögni ott, ahol ezer éve élnek együtt magyarok, székelyek, szászok, románok, svábok, cipszerek, örmények, zsidók, ruszinok, szlovákok, horvátok, szerbek, krasovánok, gábor, bejás, oláh és magyar cigányok, és ahol EURÓPÁBAN ELSŐKÉNT MONDTA KI A VALLÁSBÉKÉT A TORDAI ORSZÁGGYŰLÉS...


- hát ehhez pofa kell, és traktorgumi vastagságú bőr is rajta!


És akkor besenyőkről, kunokról, törökökről, tatárokról nem is beszéltünk, akikkel szintén együtt éltünk (és keveredtünk) századokon át...


Szégyen, hogy egy ilyen országban, ahol mi is egy kisebbségi közösség vagyunk, megengedi ezt magának... :-(


Az a büdösnagy helyzet, hogy ha már rasszizmusról van szó, az utolsó marosszentgyörgyi cigány többet tett a magyarság erdélyi megmaradásáért mint egész Magyarország! Velük is hamarabb keverednék mint Orbán maffiájával!


Amikor a fekete március idején Marosvásárhelyen egy hajszál választott el a pogromtól minket, akkor az "anyaország" b...szott ránk, ahogy most is fontosabb az orosz gáz mint a kárpátaljai magyarok jövője.


Legjobb lenne, ha szépen hazatakarodna és nem keveredne itt velünk!

2022. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!