Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Gyöngyöspata...

Mi a véleményed a Gyöngyöspatai tegnapi konfliktusról? Jobbiknak volt köszönhető?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 12. 13:43
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
vagy a betyársereg miatt van ez?
2011. márc. 12. 13:45
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az a véleményem róla, hogy végre van, aki azt csinálja a cigányokkal, amit a cigányok csinálnak a magyarokkal.
2011. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%

hát gratulálok, kedves első, így már rögtön sokkal jobb lett rögtön a helyzet, fokozzuk még az indulatokat meg feszültséget. Azoknak a helyzete, akik ott élnek, azoké mondjuk csak fokozottan sz@rabb elsz tőle, de legalább a hozzád hasonló primitív hülyék verhetik a farkukat arra, hogy de jól megszívattuk a cigányokat.

Hogy máson csattan az ostor, az persze le van tojva, lényeg, hogy lehessen verni, hogy vahh, de megmutattuk.

2011. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
lehet hogy a pillanatnyi helyzet javult, de mikor elmennek onnan a gárdások, egy sokkal feszültebb helyzetet hagynak maguk után.
2011. márc. 12. 14:01
 5/32 anonim ***** válasza:
79%

Ennél nehezebben lehet már szarabb a helyzet. A cigányokat meg kell rendszabályozni, nagyon keményen.


[link]

2011. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 De Puta Madre ***** válasza:
77%

Az úgynevezett sigánysoron élők leginkább épp azt nehezményezték, hogy úgy érzik, kollektívan ítélik el őket. "Vannak fa- és vaslopások, de mindenhol vannak ilyen cigányok. Miért bűnhődjünk emiatt ötszázan?" - tette fel a kérdést egy fiatal nő. "Nem bírjuk már ezt, egy hete nem bírok aludni, egyszer elpattan a húr" - kiabálta egy férfi. A cigányok azt mondják, rettegésben élnek, mióta a polgárőrök megjelentek a településen.


---Inkább ők féljenek, mint az ott élő magyarok.



"Eddig jó volt a közbiztonság, nyugodt volt az élet" - mondta a település egy másik részén élő cigány nő.


----Jó volt a közbiztonság? Nekik biztosan, köztudott, hogy a cigány cigánytól nem lop.

2011. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem aki ezt nem nézi jó szemmel, egyszerűen csak határolódjon el tőle, ahogy én is teszem. Majd meglátjuk mi lesz ebből, szerencsére távol történnek ezek az események.
2011. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
8%

ma 13:52


Értsem úgy, hogy a jobbikos ugyanaz fehérben, mint a "cigány bűnöző" barnában? Mondjuk sose gondoltam másképp, de jó, hogy egy jobbikistától hallom vissza ezt a beismerést.

2011. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
sok tudatlan Úristen.. ahogy Lakatos Attila cigányvajda mondta, "ha nekem ellopnák 4szer 5ször a csirkémet, én is gárdista lennék". ezeknek az embereknek nem ellopták a csirkéiket, hanem terrorizálják őket, életveszélyesen megfenyegetik őket, nem lehet tőlük élni. nem lehet valaki annyira elfogult, hogy még így is védi a cigánybűnözőket. nem azt mondom, hogy minden cigány hibás, de azok, akik 20an körbevették a kékeket, és akik miatt a polgárőröknek kellett őket kimenekíteniük, azt a 20 embert igenis el kell ítélni!
2011. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
NEEEM MÉG VÉLETLEN SEM A CIGÁNY BŰNÖZÉS MIATT VAN...
2011. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!