Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan Orbán...

Miért szidják sokan Orbán Viktor miniszterelnök urat?

Figyelt kérdés
Annyi minden jót tett velünk, folyamatosan harcol az erőszakos szélső liberálisok ellen, erőt, fáradtságot nem kímélve harcol értünk magyar, keresztény emberekért. Én ezért személy szerint nagyon hálás vagyok neki.

2022. júl. 25. 09:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

#10

Mi befizettük az adót az EU-s költségvetésbe, tagságunkkal felelősei vagyunk az EU által felvett hiteleknek is. Ezeket a pénzeket az oktatásra szántuk, mi magyarok, de az ellenzék mindent megtesz, hogy ne legyen tisztességes bére a tanároknak.

2022. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 te mit szedsz? Hogy a francba ne a felelős kormány lenne a FELELŐS a költségvetésért, amiből ki kellene ezt gazdálkodni? Fura, hogy az államtitkárok, meg a miniszterelnök (stb) bérét meg lehetett emelni. Sőt a rendőrökét is hirtelen, most hogy tüntetések vannak, hirtelen meg kellett emelni. Szerinted miért? Így volt tervezve? A francokat. Csak nem akarták, hogy a nevetségesen alulbérezett rendőrök átálljanak, mert akkor vége lett volna az öltönyös rablásnak.
2022. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

#12

A tanárok azért maradtak ki a sorból, mert a helyreállítási alap csak az ő bérkorrekciójukra ad lehetőséget, ha a rendőrök bérére lehetne fordítani azt a pénzt, s nem a tanárokéra, akkor a tanárok kapták volna fizetésemelést most, s a rendőrök bérének rendezése váratna magára. Mindkét esetben nagy szükség van a bérrendezésre, ami a kormányon múlt, az már rendezve is van, ami az ellenségen meg az EU-n múlik, arra várhatnak a tanárok. Annak van szerencséje, akinek a kormány intézi a pénzt, s nem az EU.


A miniszterek és kiemelten a miniszterelnökünk, Orbán Viktor, a béremelés minden forintját megérdemli, ők dolgoznak legkeményebben ebben az országban, hogy jobb hely legyen. És elviselik a sok hazugságot, amit a telex, meg 444 kitalál róluk, és a sok libsi áskálódás ellenére is nekik Magyarország az első!

2022. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Mert egy hazug álszent féreg.
2022. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A hozzászólásokból kitűnik, él még a baloldal!
2022. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Mészéros lőrinc Magyarország leggazdagabb embere, Orbán Viktor gyerekkori barátja és egykori osztálytársa. Mióta Orbán hatalomban van, Mészáros vagyona kilőtt az egekbe, EU támogatásokat és pályázatokat nyer az összes cége, még akkor is, ha sokkal költséghatékonyabb módon is meglehetne oldani egy másik céggel az adott terveket.

Tiborcz István, Orbán Viktor veje a semmiből lett Magyarország 100 leggazdagabb emberének az egyike, miután elvette Orbán Ráhelt, a miniszterelnök lányát. Ők most Spanyolországban élnek a gyerekeikkel, Magyarország nem jött be nekik.

Miután Orbán hatalomba került a Legfelsőbb Bíróság vezetőjét, a bíróságok felügyeletére történő kinevezésekhez pedig létrehozott egy hivatalt, amelynek az élére a felesége, Lévai Anikó került.

1989-'90 között Soros György finanszírozásából Oxfordon tanult liberális filozófiát, első kormánya alatt a Liberális Internacionálé alelnökeként kormányzott, önmagát baloldali liberálisként meghatározva. A nézeteit kénye-kedve szerint cserélgetve maradt hatalomban. Ha vannak egyáltalán saját gondolatai, azokat akkor sem hangoztatja valami gyakran, mindig azt mondja, ami ahhoz kell, hogy hatalomban maradhasson.

Rettentően idegesítő és hergelő kampányok hadával támadja le a lakosokat a választások előtt, holott az MSZP kormányzása alatt ezek betiltását követelte. Gyengítette a rezsicsökkentést és még most is azzal kampányol, hogy a „baloldal” törölné el. Eltörölte a KATA kedvezmények egy részét, azzal érvelve, hogy ők hozták be, a „baloldal” még ennyit sem tett volna. Nem azzal kell kampányolni, hogy mi nem lett volna, ha más nyer, eredményeket kéne felmutatni.

Orbán Viktor nemrég Tusványoson mondott beszédet. Ott a magyar népet „tiszta fajúnak”, míg a nyugatiakat „kevert fajúnak” nevezte, ezzel tulajdonképpen náci ideológiát terjesztve. Ez tökéletesen megegyezik az egykori árja fajelmélet alapelgondolásával. És ugyebár tudjuk, hogy mi lett a nácizmus következménye, a történelem egyik legnagyobb genocídiuma, több millió ember halálával és egy világháború, szintén több millió áldozattal és óriási gazdasági válsággal.

Én támogatom az LMBTQ+ jogokat, így nem értek egyet azok csorbításával, amelyre mostanában valamiért nagyon sok energiát fordít Orbán.

Nem véletlen, hogy Orbán politikája ennyire kitűnik a többi európai országé közül. Erről mindig egy vicc jut eszembe: „Mondják a rádióban, hogy az M1-es autópályán egy sofőr a forgalommal szemben megy. Erre Józsi bácsi rávágja: -Egy?! Az összes!” Természetesen Nyugaton sem teljes idiótákat választanak meg, kompetens és intelligens emberek kormányoznak azokban az országokban, a véleményük mindenképp releváns és igazán sokatmondó, hogy szinte egytől-egyik mind elítélik Orbán rezsimjét. Igen, rezsim, ez a helyes kifejezés szinte már az összes demokráciát kutató szerv, szervezet és intézet szerint. Magyarországon sérült a legjobban a demokrácia a Föld összes országa közül 2010 és 2020 között, valamint az EU legkorruptabb országának ítélték, holtversenyben Bulgáriával. A gazdasági fejlődés is alábbhagyott, Románia néhány éven belül beelőzi magyarországot, Horvátország, Szlovákia, Észtország, Lettország és Litvánia már rég beelőzte, pedig mind rosszabb gazdasággal indultak, mint Magyarország.

2022. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát mert amit elehet kúrni,azt el is kúrja
2022. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Annyit hozzátennék a 16-oshoz,hogy Bulgária is befog előzni minket

[link]


Úgy tűnik arra is elkezdtek változni a dolgok

2022. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Megakadályozta miniszterelnök választás idején, hogy az 5 éves Pistikéből az oviban ne legyen Marika még véletlenül sem és fordítva is. Hajrá doktorminiszterparancsnokprofesszordiktátor orvan vektor 😇
2022. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15%
Elmondom a saját véleményem (valószínűleg le leszek pontozva). Szerintem Orbán messze nem a legjobb politikus aki lehetne de az összes közül ő a legjobb tehát szar de csak szarabb van. Tényleg tett jó dolgokat nem is keveset DE rosszat is például az lmbtqiap+ embereknek sokat ártott semmi értelme nem volt hogy betiltsa a nem-váltóműtétet és a legutóbbi beszédébe (szerintem az a legutóbbi) valami olyasmit mondott hogy háború van a gender elmélettel, én mag csak úgy ültem ott és azt gondoltam hogy “mi a f@sz”. De szerintem nem azt kell nézni hogy valaki 1-2 dologban jó vagy sem ami fontos nekünk hanem összesen tehát hogy Pl. A baloldal szerintem nem vezetett volna be ár stopot, de lenne homoszexuális házasság na mit választasz? És még mielőtt valaki azt hinné hogy szerintem rossz a melegházasság elmondanám hogy biszex fiú vagyok. Végső soron én most is a Fideszre szavaznék.
2022. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!