Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan nem értem miért...

Komolyan nem értem miért szidják Orbán Viktor Miniszterelnök Urat? - A Szidalmak nem állnak egyensúlyban a teljesítménnyel?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kiváló intézkedése volt ennek a kormánynak, amely Orbán Viktorhoz ered. Most nem részletezem, ne mondjátok hogy elfogúlt vagyok. A szidalmak súlyosak, amit itt a forumban olvasok. Szakított az előző évek költekezésével és stabilizálódott az adósság, ez miért baj?
2013. máj. 29. 00:51
1 2 3
 1/24 lencsefőzelék ***** válasza:
25%
Orbán Viktor a legnagyobb király!
2013. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

"Nagyon sok kiváló intézkedése volt ennek a kormánynak, amely Orbán Viktorhoz ered. Most nem részletezem, ne mondjátok hogy elfogúlt vagyok."

Elfogult vagy, és igenis részletezd.


"A szidalmak súlyosak, amit itt a forumban olvasok."

Magának köszönheti. Nem ok nélkül szidják. Nem kéne pl. megnyirbálni az emberek jogait.


"Szakított az előző évek költekezésével és stabilizálódott az adósság, ez miért baj?"

Nem lenne baj, ha igaz lenne. Mesélj, mi szükség van pl. stadionokra? Ez nem felesleges költekezés? Mivel az, hazudtál. Ha esetleg meg tudod indokolni a szükségességét, gondolkozz el azon, hogy ezt a pénzt miért nem az oktatásba fektetik? A miniszterelnök urad rekordmennyiségű (csak sajnos negatív rekord...) pénzt szán az oktatásra. Az államadósság a kormányváltás óta kb. 1800 milliárd forinttal nőtt az államadósság, tehát hazudtál. [link] Amikor a Hír TV-n azt hallod, hogy sikeres volt egy kötvénykibocsátás, az azt jelenti, hogy HITELT vett fel a kormány: a kötvényekért most pénzt kap a megvásárlóktól, a kötvény lejáratakor azonban KAMATOSTÓL vissza kell fizetni a pénzt.


Amúgy nagyon remélem, hogy csak trollkodsz.

2013. máj. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon remélem, hogy ez a kérdés nem komoly. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy vannak még ennyire elvakult Orbán hívek...


Kérlek, részletezd a szerinted kiváló intézkedéseit...

2013. máj. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
3%
Egyetlen intézkedéséről tudok, amit jónak lehet nevezni - a rezsicsökkentés. A többit inkább nem minősítem...
2013. máj. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
A rezsicsökkentés is rezsinövelés.
2013. máj. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos te egy torz képet látsz Orbánról.

Sem emberileg sem politikailag sem gazdaságilag sem pénzügyileg, sem szociálisan tehát sehogysem tudott eredményeket produkálni.

Emberileg csak a hazugságaira emlékeztetnélek, politikailag az azeri ügyre, gazdaságilag a romló gazdasági adatokra, pénzügyileg pedig a kisemberek megtakarításának az elsumákolása (magánnyugdíjpénztárak felszámolása kiürítése). a hajlétalanokat is csak bünteti de nem segít rajtuk.

Magyarországon soha ilyen mértékű szegénység még nemvolt mint ami most van.

2013. máj. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Trollkérdés!
2013. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Urat? A latin minister szó eredeti jelentése szolga, illetve segéd. ( [link]
2013. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
*link jav. [link]
2013. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha arányban állnának a teljesítményével, akkor nem csak szidalmakat kapna.
2013. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!