Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megyék vármegyékre nevezésén...

A megyék vármegyékre nevezésének és a kormánymegbízottak főispánra való átnevezésének mi volt az indoka?

Figyelt kérdés
Most itt szakmai indokokora vagyok kíváncsi, nem politikai szidalmakra. Tehát kérem, hogy azok válaszoljanak, akik tudják az indokát az átnevezésnek. Mert én nem látom, hogy miért volt erre szükség, miért nem volt jó a megye megnevezés. Mert ugye az egyik oldalon azt kommunikálták, hogy magyarország előre megy, nem hátra, most meg tesznek egy lépést hátra a többszáz évvel ezelőtti állapotokhoz, ami feltételezhetően jó sok pénzbe is kerül. De miért volt erre ekkora szükség?

2022. júl. 25. 09:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Hírek terelése, hogy legyen min csámcsogni, míg adókat emelnek.
2022. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%

#10 Nem tudsz szöveget értelmezni? Pontosan leírtam hogy ezt az illetékesektől kellene meghallgatnia mert elmondták.

Kitalálom, egyike vagy azoknak akik a moslék koalícióra szavaztak.

2022. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert valakiknek jó biznisz lesz a megvalósításból, átírásokból stb.

Meg azért, mert gondolom, hogy így készítik elő a királlyá koronázást...

2022. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Előre megyünk... A sötét középkor felé zuhanásban!
2022. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

Hogy legyenek majd főméltóságú urak, amikor a Duna befagyott jegén megkoronázzák Magyarország Királyát.


Szerencslére 2010 óta nem volt alkalmas erre a még Duna jege, hiába is vártak egyesek rá. Remélem nem is lesz ilyen egy ideig. Sajnálnám ha beszakadna alattuk, csak mert a szép magyar koronázási ékszerek odalennének. A többiért nem kár.

2022. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!