Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fodrászatomban kötelező...

Fodrászatomban kötelező mellékhelyiséget biztosítani a vendégeknek?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem, hogy január elejére megnyitok egy fodràszatot. Most nézegettem üzlethelyiségeket.

2022. júl. 25. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Aztán mi lesz ha elér a fosás hajvágás közben?
2022. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kérdésedből nem derült ki hogy a KÜLÖN mellékhelység a kérdésed.

Nem, azt nem kell biztosítanod, elég ha van egy vécéd ahová ha szükséges a vendég is bemehet.

Ritkán fogják igénybe venni, de ha valaki kisgyerekkel megy vagy hosszabb utazás után ül be hozzád, akkor szükség lehet rá.

2022. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a vendéglátó helyeknek is csak egy WC-t kell biztosítaniuk 10 főig, de szerintem mint fodrász, nem kell WC-t biztosítanod, sok boltban (Aldi, Lidl, Penny stb.) sincsen WC.
2022. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

#10, ne is haragudj, de te hülye vagy?

Azzal érvelni, hogy máshol sincs WC, következésképp neki sem kell, elég nagy bullshit... Mégis hogyan lehetne egy fodrászatot párhuzamba állítani egy élelmiszerbolttal? Pláne hogy lehet egy magánlakással? ...

A törvények ezeket külön-külön kezelik.

Egyébként akárhogy nézzük, egy valamit magára adó üzlet tart fent legalább 1 mellékhelyiséget a kuncsaftok számára (itt most nem a boltokat értem ezalatt).

2022. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!