Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljön az idő, hogy az átlag...

Eljön az idő, hogy az átlag ember inkább nem vesz semmit az alapvető élelmiszereken kívül?

Figyelt kérdés

Például zöldség, gyümölcs, yoghurtok.. 2-3xos áruk lett.


Én már úgy vagyok vele, hogy nekem ennyit nem érnek, nem veszek belőlük.


Piacokon egyre többször látom, hogy árulják 50%-os akcióval a rengeteg rajtuk maradt árut. Csak 1-2 hétig nem kéne semmit venni tőlük. Rohadjon rájuk az összes áru.



2022. júl. 25. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen, olyanok lesznek a magyarok mint a kínaiak. Eszünk rizst valami szósszal aztán kész. De nem baj, orbán úgyis kínát akart csinálni magyarországból.
2022. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Eljön, már itt kopogtat.
2022. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 hypno ***** válasza:
56%

"...Csak 1-2 hétig nem kéne semmit venni tőlük. Rohadjon rájuk az összes áru."


Szerinted mégis miért árulják drágán? Nem lehet hogy azért, mert a termelő is drágábban adja, mert ő is drágábban kapja az input anyagokat, hogy termelni tudjon, mert a qrva kormány 12 év alatt tönkretette a forintot?


Amúgy igazad van. Amit a te céged állít elő azt sem kellene venni és olcsóbbak lennétek. Vagy simán tönkremenne a cég téged meg kirúgnának.

2022. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Már volt ilyen idő, Gyurcsány-Bajnai-korszaknak hívták.
2022. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
4# Az közel sem volt ennyire durva.
2022. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
#4: Azt mondják, az idő megszépíti az emlékeket, hát nálad pont fordítva van. Vagy azt hiszed, hogy mentség ennek a dilettáns rablóbandának, hogy máskor is volt rossz?
2022. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
A válságok idején mindenki visszavesz a fogyasztásból, mi is csak a feltétlenül szükséges dolgokat vesszük meg, és ez szerintem most így is lesz egy darabig.
2022. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen úgy néz ki, mint ami meg van szorulva.

Konkrétan az útra nem lehet felférni, a bevásárlóközpontok tele vannak, minden le van foglalva...

Nincs válság, nem tudom mit hallucináltok.

2022. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Ja hát a nyaralást nem most foglaltuk le mi sem. Plázába meg szerintem sokan a légkondi miatt mennek. Az infláció (meg a rezsi) most spórolásra fog ösztönözni sok embert.
2022. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen, eljöhet. A 90-es évek elején kezdtem dolgozni, komoly infláció volt akkoriban, ennek utána lehet nézni. Mivel magamat tartottam el, egyedül és pályakezdőként nem volt túl jó fizetésem, csak a számlákat fizettem és kaját vettem magamnak, meg a kutyámnak, meg persze a legolcsóbb tisztálkodó és tisztítószereket. Másra nem futotta. Bringával és hátizsákkal jártam vásárolni, tudtam nagyjából, hogy mi, hol olcsóbb, aztán így éldegéltem.

Simán visszatérhetnek ezek az idők, főleg sajnos az időseknél és a fiataloknál, akiknek nincsenek megtakarításaik.

2022. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!