Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot ki lehetne...

Magyarországot ki lehetne zárni a Schengeni övezetből? Vagy legalább a tagságát felfüggeszteni?

Figyelt kérdés

Orbán Tusnádfürdőn gyakorlatilag bejelentette, hogy a schengeni egyezmény egyoldalú felmondására készül, faji alapon, 2030 környékén:


"„a nyugati határainknál majd meg kell állítani azokat, akiket nem akarunk beengedni – Schengen ide, Schengen oda”.


Ezt a fajelméleti résznél, Nyugat-Európa fajkeveredése kapcsán mondta.


Ha Magyarország ura ilyen önleleplező módon bejelenti, hofy faji alapon válogatni készül az EU-polgárok között, egyoldalúan felrúgva a schengeni egyezményt, akkor nem kellene erre vonatkozóan "megelőző csapásként" felfüggeszteni Magyarország tagságát ebben a szövetségben?


Nyilván az EU-tagságát felfüggeszteni rendkívül nehéz, de a schengeni övezetből ki lehetne tenni, visszavezetve a határellenőrzést a magyarokkal szemben (Románia máig nem tagja az övezetnek, holott EU-tag régóta).


Az EU-n kívüli nyugati országok pedig szigorú vízumkényszert vezethetnének be Magyarországgal szemben.


Szerintetek elrettentené orbánt a rasszista fenyegetőzéstől? Vagy ha nem ez, akkor mi volna az arányos nyugati válaszlépés erre a bejelentésre?



2022. júl. 25. 13:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Bármit is mond, olyankor hol lenne a libsik nagy szólásszabadsága?
2022. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Azért, az 50-50 százalék vitatható.Egy mulatto sokkal inkább negró, mint fehér."


Azért nyugtass meg, kérlek, afelől, hogy nincsen sikeres biológia érettségid, illetve genetikából nem kaptál átmenő jegyet! Mert ha mégis, akkor nagyobb a baj a magyar oktatási rendszerrel, mint eddig gondoltuk!


Kis általános iskolai szintű genetika:


1. Az utód 50-50%-ban örököl géneket mindkét szülőtől.


2. Vannak domináns és recesszív gének.


3. A rasszokra jellemző külső jegyek, így bőrszín tekintetében is A FEHÉR A DOMINÁNS.


Azaz fehér és fekete rasszok keveredése esetén a jövő generációiban MINDIG akadnak teljesen fehér utódok, de NEM LEHETNEK TELJESEN FEKETE UTÓDOK.


A mulattok között ezért születnek teljesen fehér, europid utódok is, mind a mai napig. Feketék azonban NEM SZÜLETNEK, kivéve, ha teljesen fekete az egyik szülő.


Azaz:


- két mulatt gyermeke lehet: mulatt vagy fehér


- egy mulatt és egy fehér szülő gyermeke lehet: mulatt vagy fehér


- egy mulatt és egy fekete szülő utódja lehet: mulatt, fekete vagy fehér.


Ülj le, megbuktál!

2022. júl. 25. 15:14
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Orbán Tusnádfürdőn bebizonyította, hogy már nem beszámítható!

Tök mindegy mit mond: "bolond lyukból bolond szél fúj"...

2022. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%

Jelenleg mi védjük a schengeni határokat csak mondom. Ez kötelezettség is egyébként, ennek ellenére hogy betartjuk a törvényt (amellett hogy nem akarunk amúgy sem migransokat befogadni) még minket támad az EU. Pedig őket is mi védjük.


Orbán nem akar kilépni a schengeni övezetből, hanem arra utalt, hogy a már Európába bejutott és elszaporodott nem európai emberek ne árasszák el Magyarországot úgymond bentről. Ezt vagy nem érted mert nem elég magas hozzá az intelligenciád vagy szándékosan hazudsz.


Ugyanez a helyzet a fajok keveredése szóval is. Orbán arra utalt, hogy az hogy pl. egy magyarnak román vagy szlovák párja van az nem baj. Ez mindig is jelen volt a Kárpát medencében. De ne legyen arab, török, néger, kínai stb. Ez a lényeg. És ez fontos is hogy így legyen és ez így van jól. Aki ezt nem érti, az azt hiszem semmit nem ért.

2022. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
22%

Az, hogy Orbán mit mond és mit csinál két különböző dolog. Oroszbarátnak tartják pedig gyakorlatilag minden szankciót megszavazott. A németeket meg ukránbarátnak mikor több támogatást blokkoltak ezidáig mint az összes többi EUs ország. 2030 olyan messze van innen, hogy senki nem fog emlékezni arra mit mondott most. Ez arra jó, hogy csámcsogni lehessen rajta.


Az meg hogy zárják ki ebből meg abból egy jövőben talán soha be nem következő esemény miatt... már megbocsáss, de hozzá nem értő találgatás.

2022. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15-ös: "Orbán arra utalt, hogy az hogy pl. egy magyarnak román vagy szlovák párja van az nem baj. (...) De ne legyen arab, török, néger, kínai, stb."


Orbán milyen alapon mondja meg nekem, ki legyen a párom? Menjen az öreganyja s. lyukába maszlagnak! De innen legalábbis takarodjon haza!


Romániában, Dobrudzsában, Constanța és Tulcea megyékben MÉG MA IS ÉL 30 ezer ŐSHONOS TÖRÖK és 25 ezer ŐSHONOS TATÁR! Valaha ők voltak ott többségben, mint mi Erdélyben!


300-400-500 éves mecsetek vannak!


Romániában a szunnita iszlám TÖRTÉNELMI VALLÁS, Constanţán van a muftiátusa, van saját imámképzésük, muftijuk, ugyanolyan kisebbség mint mi!


Sőt, még ma is él Dobrudzsában 700 őshonos dovrudzsai arab is, amelyik régen több ezres kisebbség volt (csak beolvadtak a törökök közé).


orbán viktor milyen alapon mondja meg nekem, milyen vallású vagy származású lányt vegyek el????


Menjen szépen haza az anyukájá...hoz és dirigáljon azoknak, akik megválasztották kétharmaddal!


Annyit fantáziált Szájer Jóskával a melegekről, hogy mostmár nemcsak az az azonos neműek hálószobájában kutakodik, hanem nekünk, heteroszexualisoknak is mindjárt ő mondja meg, kivel állhatunk össze!


Én erdélyi vagyok, soha rá nem szavaztam, soha ide nem hívtam, és nem vagyok kíváncsi az útmutatásaira!


Ha nekem egy török lány tetszik meg és egyenesen a mufti előtt akarom feleségül venni a konstancai nagymecsetben, ahhoz sincs SEMMI KÖZE!


Egyelőre Romániában él több mint 50 ezer ŐSHONOS muzulmán!


Egyelőre velük ellentétben orbán viktor NEM ROMÁN ÁLLAMPOLGÁR!


Úgyhogy jobb lenne, ha hazahúzna rövid úton, prédikáljon otthon, a kétharmados táborának!


Mi az, hogy én ne házasodjak akárkivel is, ha azzal akarok? Ki az istennek képzeli magát ez az ember - egy másik ország területén????

2022. júl. 25. 16:17
 17/23 anonim ***** válasza:
24%
Szeretem hogy a gyakorin legtöbbször jönnek a libsik, és lepontozzák a jobboldali - de igaz- válaszokat :D a libsiket a valóság soha nem érdekli, elvannak a saját és médiájuk által gyártott álomvilágban.
2022. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

18, a te világod tudod mi?


Migránsok, Soros, Gyurcsány, LMBTQ, folyamatos harc mindenki ellen :DDDD A különbség kettőnk között, hogy én pl. élek egy normális életet, családom van stb. Te pedig folyamatosan harcolsz a fenti szellemeid ellen :DDD

2022. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%

19 hidd el normális az életem.


Attól hogy neked ezek fogalmak és nem tudod a mögöttes tartalmukat,jelentesuket és hogy miért hozza fel ezeket gyakran a Fidesz arról nem én tehetek.

2022. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

#16: "Ha nekem egy török lány tetszik meg és egyenesen a mufti előtt akarom feleségül venni a konstancai nagymecsetben, ahhoz sincs SEMMI KÖZE!"


Ott a pont! De még ha úgy tetszik nekem, hogy ezzel együtt felveszem a muzulmán hitet is, ahhoz sincs köze. Nem értem mi folyik itt, de aggasztó...

2022. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!