Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal hogy míg...

Egyetértetek azzal hogy míg Orbán Viktor jelenleg megosztó személyiség a rendszerváltáskori Orbán Viktort majdnem egyértelműen dicsérni lehet?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
9# szerintem is, akkor ki a NEM megosztó SZERINTED jelenleg, és úgy általában véve???
2022. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pl. Te
2022. júl. 25. 16:51
 13/16 anonim ***** válasza:
14%
12# köszönöm, de én nem vagyok sem ismert, sem politikus...
2022. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyobbik baj hogy ismer politikusok között sincs olyan aki úgy beszélne hogy azzal nem osztja ketté az országot... Tipikus példa Márki Zay. Nagyon erős volt de úgy nem lehet választást nyerni ha valaki a szavazó tábor felét már azelőtt elveszti hogy meghallgatták volna, akkor amikor még csak írja a beszédét.

Lehet hogy Orbán Viktor rendszerváltáskor hülyeségeket csinált de azt elérte hogy a szavazók többsége ismerje és figyeljen rá és ne élből elutasítsa

2022. júl. 25. 16:56
 15/16 anonim ***** válasza:

#10

Politikust akkoriban már nem tartóztattak le.

2022. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
86%
Orbán ma megosztó, mert a hülye birkái tapsikolnak neki, pedig 12 éve rombolja az országunkat.
2022. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!