Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik elakarjak tavolitani...

Akik elakarjak tavolitani Orbant azok gondolkodtak egy kicsit azon hogy ez egy katasztrofa lenne Magyarorszagra nezve?

Figyelt kérdés

Elmondom miert. Orban 2/3-dal nyert ismet. Gyakorlatilag 3bol 2 ember tamogatja ot legalabb!

A hatoron tuli magyarsag +98%-ka!

Mi tortenne ha eroszakkal levaltanak?

A nep felazadna miatta es forradalom torne ki ami altal a magyarok egymast olnek.

2. Vilaghaboruban nem mertek eltavolitani a japan csaszart.

A nep eggyevalt Orban Viktorral. Nem lehet elvalasztani Orban es a magyar emberek sorsat egymastol. Akarmilyen valsag jon az emberek elkotelezettek mellete es hinni fognak neki hogy minden kellemetlenseg a baloldal es Gyurcsany muve.

O addig fog maradni amig megnem hal vagy ha lemond.



2022. júl. 25. 20:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

"250 ezer székely is rászavazott"

Gond? Az viszont nem, hogy a szintén nem Magyarországon, hanem pl. Londonban (meg máshol nyugaton) élő magyarok is szavazhattak?

2022. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

"Az viszont nem, hogy a szintén nem Magyarországon, hanem pl. Londonban (meg máshol nyugaton) élő magyarok is szavazhattak?"


Azok a magyarok kivándoroltak itthonról. Ami azt jelenti, hogy éltek ebben az országban, s itt élnek a családtagjai, s mi több a nagyrészük haza fog jönni és továbbra is ebben az országban fog élni.


A székelyek közül pedig a legtöbb még csak túristaként sem volt az országban, mégis dönt a sorsunkról, amelynek következményeit sem ő, sem a családtagjai sosem fognak érezni.


Kapisgálod?

2022. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%

Akik Erdélybe Orbánra szavaztak, azok magyarul beszélő románok voltak!

Igaz székely nem szavaz egy nemzetrontó diktátorra!

2022. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

"Azok a magyarok kivándoroltak itthonról."

Tehát nem itt élnek. Önszántukból(!) vándoroltak ki, míg mások meg itt maradtak, hogy ezt az országot építsék, ne egy másikat.


"éltek ebben az országban"

Tehát már - vagy legalábbis most - nem itt élnek.


"itt élnek a családtagjai"

Helyesen: itt élnek a családtagjaik. Nem is azzal van baj, hogy az itt élő (!) családtagjaik szavazhatnak, hanem az kérdéses, hogy ők milyen alapon szavazhatnak itt, ha nem is itt élnek.


"a nagyrészük haza fog jönni"

Klassz. Akkor majd megint szavazhatnak itt. Jelenleg viszont milyen alapon? Az is lehet, hogy sose fognak hazajönni. Nem tudhatjuk, nem látunk a jövőbe.


"és továbbra is ebben az országban fog élni"

Helyesen: nem továbbra is, hanem újra. Talán. De lehet, hogy mégsem.


"A székelyek közül pedig a legtöbb még csak túristaként sem volt az országban"

A székelyek közül a legtöbb úgy lett egy másik ország állampolgára, hogy egyszercsak átlépte őket az országhatár egyik napról a másikra! Nem önszántukból, kivándorlás módszerével kerültek át egy másik országba, hanem egyszercsak arra ébredtek. El tudod te ezt képzelni egyáltalán?!


"mégis dönt a sorsunkról, amelynek következményeit sem ő, sem a családtagjai sosem fognak érezni"

A közös sorsunkról döntenek, akárcsak akik Magyarországon élnek. Ilyen a demokrácia: közösen döntünk. Egyáltalán nem mindegy a határon túl élő magyaroknak, hogy itt milyen kormány van, hiszen hogy őket ott mennyire hagyják élni, attól is függ, hogy az itteni kormány mennyire igyekszik védeni az érdekeiket.


Kapisgálod?

2022. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%
A kommented 0%-os értékelése beszél helyettem.
2022. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Két ember értékelte eddig. Az semmi. :)
2022. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
46%

20#

az a baj, hogy nincs másik, akire lehetne szavazni. Én legalábbis nem tudok. Nem a Fideszre szavaztam, hanem vmelyikre, már én sem tudom, hogy melyikre...


24#

az a baj a határontúliak támogatásával, ha mi, a kormány, a fidesz támogatja, kórházat, iskolát, stb. épít, akár még oda is küld egy kis csok-ot, autót, stb., akkor az országa miért is támogatná a kisebbséget? Bolo.d lenne...

2022. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

"vmelyikre, már én sem tudom, hogy melyikre..."

Elég szomorú...


"ha mi, a kormány, a fidesz támogatja, kórházat, iskolát, stb. épít, akár még oda is küld egy kis csok-ot, autót, stb., akkor az országa miért is támogatná a kisebbséget? Bolo.d lenne..."

Igen, biztos van ebben valami. De még mindig sokkal inkább egy olyan kormányra bíznám, hogy megtalálja az arany középutat, amelyik egyáltalán megadta a határon túliaknak a magyar állampolgárságot, mintsem egy olyannak, amelyik(nek legalábbis egy része) ellene kampányolt.

2022. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

27 vok, nem tudtam, hogy kire szavazzak. Illetve, esélyt sem láttam a Fidesz ellen MZP mélyrepülése után.

A magyar állampolgárság megadása ellen vagyok azóta is. Sőt, most hogy belegondolok, a csok és társai a határontúliaknak is járna, nem is értem, OV hogy hagyhatott ki egy ilyen ziccert...

2022. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%
Orbán személyesen maga agy hatalmas katasztrófa!
2022. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!