Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér ellenzékieket buzdít...

Puzsér ellenzékieket buzdít (video), kedves ellenzékiek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


8 és fél perces videó.

Szóba kerül:


-az ellenzék

-az ellenzéki érzelmű magyarok

-2,5 millió magyar szavazott ellenzéki listára, még a falvak 30%-a is ellenzéki, ha ennek a hatalmas tömegnek csak a tizede megmozdulna, nem kéne ebben a sz.rban élnünk


Amivel személy szerint nem értek egyet, hogy felhozza a füvet, és lmbtq témát, szerintem ez inkább megosztó egyeseknek, illetve nem a témához kapcsolódik, de a többi részéről mi a véleményetek? Bennem megmozdult valami, én ezek után szívesen mennék újra tüntetni, sajnos engem az lombozott le, hogy már a kezdetekben nagyon sok tüntetésre jártam, de az demotivált, hogy láttam milyen érdektelen a társadalom, nagyon fontos kérdésekben sem volt akkora társadalmi reakció, mint illett volna lennie.


Ki mi miatt demotivált? Ezek után elmész tüntetni? Mi lenne a megoldás a jelenlegi helyzetre?


A változásnak velünk kell elkezdődnie, különben nem lesz változás.



2022. júl. 26. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnia kellene egy pártot.
2022. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem Robi miatt megyek, vagy ő miatta nem megyek. Magamért és a családomért megyek tüntetni. Futár vagyok, és bármilyen hihetetlen nem keresek havi másfél misit, mint ahogy az Origo meg bármelyik állítja. Havi 400 ezret keresek, ebből jön le az üzemanyag, kocsikopás, Kata, és a megélhetés. Biciklis kevesebbet. Lehet jönni Woltozni, Pandazni akik erre irigyek!!
2022. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem Puzsért akartam népszerűsíteni, csak a gondolataival szeretnék foglalkozni ebben a kérdésben.
2022. júl. 26. 12:59
 4/9 A kérdező kommentje:
"amíg a magyarok nem ismernek fel a családjuknál nagyobb közösséget" ezt említi pl. Puzsér, szerintem van benne igazság. Én már kint voltam akkor is tüntetni, amikor nem is rólam volt szó. Nem az, hogy mekkora a szolidaritás bennem, hanem már akkor láttam, hogy ha ez a féreg másokkal így packázik, akkor egyszer én is sorra kerülök. Nem vagyok se futár, se katás, szerintem a rezsinövelésbe sem fogok beleesni, de kimegyek másokért, és elsősorban egy szabad Magyarországért. Erről is szól ez a videó.
2022. júl. 26. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Most az a kérdés, ha ezek a futárcégek megadnák a 4-5 százezer forintos rendes fizetést, érdekelne titeket a KATA? A cégek rengeteget spórolnak ezzel az adózási módszerrel, nem véletlen az, hogy módosítják a rá vonatkozó szabályokat.
2022. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dzsonszi ***** válasza:
0%

#2 Nem értem, miért nem alkalmaz titeket teljes munkavállalóként a Foodpanda, Wolt? Nem inkább náluk kéne az asztalra csapni, hogy vegyenek fel teljes munkaidős állásba, fizessék az üzemanyagot, kopást, ne adj isten biztosítsanak járművet?

Ha te 400 ezer ft-t keresel, az azt jelenti, hogy egy alkalmazott ezért 200 ezer ft adót fizet (ebből mondjuk vond le a nyugdíjat), és nem 50 ezret, mint nektek kellett. Szerintem meg lehet érteni a mi elégedetlenségünket is, főleg hogy én ahol eddig dolgoztam, ott kizárólag bújtatott munkaviszony miatt kényszerítették rá az embereket a katára, ahol ráadásul féligmeddig fel voltak véve, de a nagyobb fizetésüket katásként kapták, amiért csak 25 ezer forintot adót kellett fizetniük!

2022. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fideszesek húzzanak innen, ne offolják szét a kérdésem!
2022. júl. 26. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Jogunk van rá te szerencsétlen...
2022. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy gondolkoztam, hogy egyet sétáljak, s nézzem meg a tüntetést, de inkább másik irányba indultam el.


Égő ez a tüntetés, a rendőrökkel alpári módon üvöltöző fiatalok, a nevetségesen kis létszám, a tömegből klisésen bekiabáló emberek a legkülönbözőbb témákról, szervezetlenség...

2022. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!