Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora szégyen Orbán Viktor...

Mekkora szégyen Orbán Viktor Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Illetven ti szégyellitek hogy magyarok vagytok?

#Orbán Viki Miska SS-vezér tekintetes úr #fcknazis #racistscum #notmyprimeminister #Tépd össze az útleveled
2022. júl. 26. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem nagyobb szégyen, mint biden, vagy putyin, esetleg zelenszkij a saját népének.

Mondjuk nem láttam még orbánt sem magassarkú női cipőben, sem pedig a láthatatlan emberrel kezetfogni.

2022. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

"Ez a szegyen nem csak Brusszelbol, de meg a Holdrol is latszik!"


Milyen szégyen??? Hogy nincs 'ü' betüd, meg hosszú 'ő'-d??? A többire már nem is reagálok!!!

2022. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem, én büszke vagyok arra hogy magyar vagyok.


Orbánnak meg igaza van, és tényeket mond ki. Aki most nem látja és érti, akkor majd pár évtized múlva fogja. De remélhetőleg nem nálunk, hanem majd nyugaton. Inkább örüljünk hogy olyan miniszterelnökünk van aki ki meri mondanj az igazságot.

2022. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

13# csak ne lenne az ellopott közpénz ezermilliárdokból gazdagodó haverok kupaca, a teletömött rokonok, haverok, akik a magyar adófizetők pénzét lopják szét szervezetten.

Kissé számomra hiteltelenné teszi ezt az embert.

2022. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
29%

14 Az semmi ahhoz képest, amit a baloldal a privatizációkor ellopott, elherdált illetve külföldnek eladott nemzeti vagyont. Nem tud annyi EU-s pénz érkezni soha, hogy akár enneka töredékét is kompenzálni tudja. Ajánlom megnézni az alábbi dokumentumfilmet:

https://www.youtube.com/watch?v=0e6JPXL5rVg

2022. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

15# itt van ez a bűnöző miniszterelnök - Orbán- és te inkább másokról beszélsz, hogy ne kelljen elismerni hogy egy szar ember van az ország élén.


Lehet régebben is voltak rosszak, és le is lettek váltva.

2022. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%

15 Ahhoz hogy megértsd hogy Orbán miért épített ki ilyen rendzsert, mi szükség volt erre, és ez miért nemzeti érdek. Ahhot ismerned kell a 2010 előtti világot. És akkor majd megérted.


Orbán nem bűnőző, épp ellenkezőleg. Felfejlesztette Magyarországot, amennyire lehetett. Szar ember mondjuk 2004-2009ig volt az ország élén.

2022. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
16-osnak ment, bocsi
2022. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!