Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki örül a portugál válogatott...

Ki örül a portugál válogatott győzelmének?

Figyelt kérdés
Én azt remélem hogy 0 ponttal és 0 rúgott góllal hasalunk el az egész EB-n. O.V. és a sok homofób, Trianonon hisztiző fekete pólós fasiszta hagy fortyogjon kicsit. Hátha rájönnek végre (bár ennyi IQ-val mint nekik - kétséges), hogy ez az egész csak ablakon kidobott pénz és a diktátoruk egy hazug mocsadék. Ti egyet értetek ezzel?

2021. jún. 16. 00:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
Én is örülök neki, pedig még csak nem is szeretem a portugálokat. De most kifejezetten szurkoltam nekik és 84 percig eléggé feszült volt a meccs, de aztán jött aminek kell. Én még arra is kíváncsi vagyok sikerül-e a 24 csapat közül az abszolút utolsó helyen végezni, ami simán benne van, ha egy gólt se tudnak rúgni, és 0 ponttal búcsúznak, mert pl. még az újonc Észak-Macedónia is szerzett már gólt, a finnek meg egyenesen nyertek, és ha lesz is még 0 pontos csapat, gólt talán szerez mindenki illetve nem hiszem hogy olyan sokat kapnak majd, a magyaroknak a franciáktól várok vagy 6 gólt. :D
2021. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem pártállástól függetlenül szemét dolog a magyarok ellen szurkolni. Azok az emberek akik támogatják a válogatottat és/vagy a kormányt, nyilván nem fognak egy-két rossz eredmény miatt nézőpontot váltani. Pláne hogy ezen az EB-n három olyan csapattal kerültünk össze akik ellen a vereség a papírforma. A 0 pont a realitás, nem lenne leégés.
2021. jún. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
50%
Az 1940-es években a német nácikban messze nem volt ennyi gyűlölet, mint benned. Annyira negatív vagy, hogy még most sem örülsz, pedig kikaptunk 😃
2021. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm egyet értünk!

Hármas: valóban talán igazad van. Olyan szintű gyűlölet van bennem G. Viktor iránt amit egyszerűen le sem tudnék írni. Lehet mondani erre bármit... Semmi bajom a jobboldallal, a ballal sem. Mindkettő működőképes tud lenni a maga módján, de tragikus is. Persze fel lehet hozni sokmindent PL: 2006, de az, hogy Gyurcsány is lopott az nem mentség arra, amit a mostani diktátor csinál. Hatalmas bennem a gyűlölet és a kárörvendés, de szerintem nem alaptalanul. És talán nem én vagyok az egyetlen aki így gondolkodik. Csak sajnos a mostani ellenzéki szimpatizánsok nem lennének képesek szétverni egy TV székházat... Pedig, ha ez megtörténne, Én az első sorban lennék!!

2021. jún. 16. 01:03
 5/41 anonim ***** válasza:
47%
Én alapvetően elégedett vagyok a Fidesszel, ha azt nézem, hogy számunkra nagyon som kedvező intézkedésük van/volt és mint egy átlagos egy gyerekes család, mi nagyon hol élünk mióta ők kormányoznak. Előtte meg gyerek nélkül is szar volt az életszínvonalunk. De a focizásuk pl utálatos számomra, szóval mondhatom, hogy örülök. Na nem annak, hogy a focisták, mint emberek szarrá lesznek alázva a meccseken. De azt hiszem hiába. Nem tudom mi kellene még, hogy feltűnjön már, hogy ezekre költeni rosszabb mintha a szélbe engednék el a pénzeket. Akkor hátha olyan helyre kerülne, ahova van értelme is…
2021. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
10%
Istenem az auto correct mi egy szar… ^^^^
2021. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%
#5 jah, milyen qrvajó hogy a CSOK-al gyakorlatilag ellehetetlenítik a nem gyerekesek lakáshoz jutását.
2021. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
13%
És mégis 12 éve agyonveri a nyomorult kis lippsiket és nácikat. Puszika!
2021. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
37%
#8 a számítógépem mindig megver sakkban, de karatéban én győzök. :)
2021. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%
Elég sok embert ismerek, aki ellenzéki, de szurkol a magyar csapatnak bármikor. Ez így normális, miért is kellene összemosni a focit és a politikát? Rendesen taszító, undorító a sok telexkomment pl., amikor a sok degenerált azt hiszi, hogy most Orbán politikája kapott egy pofont, és egyenesen azért szurkol ellenünk, mert több ilyet akar látni. Annyira rosszindulatúak, annyira gyűlölik Orbánt, hogy észre sem veszik magukat. Több fiatal ismerősömtől olvasom ilyenkor, hogy az ilyen kommentek halál komolyan fideszest csinálnak belőle...ennyire kontraproduktív az egész.
2021. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!