Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A türk tudatú turanisták mit...

A türk tudatú turanisták mit szólnak Orbán Tusványosi "kevert fajú" beszédéhez? Hiszen a közép-ázsiai türkök is jól tudják, hogy ők mongoloid nagyrassz és kaukázusi nagyrassz keverékei? A Türk tanács majd mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
A türk tudatú turanisták mit szólnak Orbán Tusványosi "kevert fajú" beszédéhez? Hiszen a közép-ázsiai türkök is jól tudják, hogy ők mongoloid nagyrassz és kaukázusi nagyrassz keverékei? A Türk tanács majd mit szól majd ehhez?

#Orbán Viktor #turanizmus #kevert faj #mongoloid türk #NEo- Kunok
2022. júl. 26. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem izgatja őket. Ők nem akarnak ide költözni, mi meg oda nem, így teljes a béke.
2022. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÉS a türk tudatú neo-kun kisebbség a Kunságban mit szól?
2022. júl. 26. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, mivel nincs ilyen.
2022. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Orbán a kultúrák keveredéséről beszélt, más fajú = más kultúrájú. Egyébként teljes mértékben igaza van. Magyarország egyszer már többször megszopta, hogy toleranciából beengedett az országába idegeneket, gondoljunk pl. a Trianonra, vagy a kunokra, akiknek a beolvadásáig azért lemészároltak jó néhány magyart. Azt is látjuk, hogy a cigányság milyen jól beolvadt, mai napig sem sikerült felzárkózniuk.
2022. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as incs ilyen? Honnan veszed hogy nincsen?
2022. júl. 26. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

egyszer már többször?

Tyűű apám.... te lenni idegen faj?


Lehet magyarázni, meg át/hozzá költeni, takony gerincű elnököd kiállna és elnézést kérne, szerintem sokak szemében nőne picit, utálnák úgy is de nem annyira.

2022. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért kellene bocsánatot kérnie? Elmagyaráznád?
2022. júl. 30. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki fajtiszta kipcsak(kun), ha nem tudnád! Én, magyar sváb rácsesztem, de Kis Grófó is a csípőjének a ringása miatt. Nálunk még zsinagóga sincs, nemhogy zsidók. Na léptem is a magyar, horvát nemzetiségű ismerőseimmel, ameddig az oszmán birodalom nem nosztalgiázik megint itt vagy Fekete Pákó nem csinál még egy gyereket addig.

Van másik verzió is, az az, hogy minden ember magyar. Tehát egy faj és fajták nincsenek.

2022. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Szerintem jól leszel te sváb helyett valami félcigánynak is a valóságban.
2022. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!