Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy hogy egyre...

Csak én érzem úgy hogy egyre nagyobb és nagyobb a feszültség, és ha elpattan egy ér akkor itt iszonyat káosz lesz?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 19:38
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
55%
#16 Látsz megfelelő vezetőt? Egy idő után vagy mond valami méretes botorságot, vagy hozzászürkül a "régiekhez". Én 18-ban Botkában láttam fantáziát, holott jobbos (NEM Jobbikos) vagyok, de a sajátjai készítették ki.
2022. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
77%
21-es Hadházy szimpatikus, mint egy tényfeltáró újságíró, de ellenzéki vezetőnek kevés lenne szerintem. Én nem látok olyan igazi vezéregyéniséget az ellenzékben. Sajnos. :(
2022. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
52%

#20-nak:


Akkor most őszinteségi rohamot kapok, jó?


46 vagyok. 33 éves koromig mai kifejezéssel élve szingli voltam. Aztán az egyik, az addigiaktól eltérő minőségű párkapcsolatomban teherbe esett az aktuális párom. Eltérő minőség alatt azt értem, hogy a nő mint egy elvakult tini, totál belém esett. Ennek 13 éve, ennyi idős a lányunk.


Felelősséggel tartozom értük.


Durván hangozhat, de kizárólag a felelősség-tudat az, ami lekorlátoz. Igazából nem a korom. Ugyanaz a h'lye vagyok aki mindig is voltam.

2022. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
83%

#21-nek:


Majd ha látok valakit aki úgy gondolkodik mint én, szólok, jó? XD

2022. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
77%

#21-nek:


A mindkettőnk által várt jellem politikusi sorból nem fog kikerülni.


Egy ambíciózus, a tekintély-tiszteletet hírből sem ismerő személy kell ehhez.

2022. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
78%
Ami még fokozhat a feszültségen, az az, hogy a társadalom még nem heverte ki a covidot. A sok elhunyt és a lockdown sokakban okozhatott nem kis feszültséget, amit most tetéz a megélhetési válság. De a hatalom képes lehet különböző finomhangolásokkal letörni bármiféle kezdeményezést. Pl. propaganda, látszatjóléti intézkedések és ügynökök küldése esetleges ellenzéki formációkhoz. Vagy csak szimplán ráengedné a NER egy független politikai mozgalomra a DK-t, és viszlát. 🤷‍♂️
2022. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

#26-nak:


Idézem magam:


"Egy ambíciózus, a tekintély-tiszteletet hírből sem ismerő személy kell ehhez."


Azzal nem bírsz.


Velem sem bírnál, legfeljebb a kinyírásommal.

2022. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
89%
Pont itt láttam egy választ hogy aug 1 től a pékség 1200 ft fog adni egy kiló kenyeret 650 helyett. Hidd el hiába van a fidesz mögött a vidék, ha a gyereknek nem fog tudni mit tenni az asztalra akkor ők is megmozdulnak.
2022. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
64%

Ismét #26-nak:


Tudod mi lenne az én "kezdeményezésem"? XD


Egy olyan tüntetés megszervezése, ami vérfürdőbe torkollna.



Aztán hátradőlnék, és nézném a folytatást. Ha kellene, néha olajat öntenék a tűzre.

2022. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
77%

Újfent #26-nak:


Csak megismételném Orbán 2006-os húzását, de én nem hagynám lecsillapodni a kedélyeket.


És a mostani helyzetben Orbán pillanatokon belül szélsőségesen drasztikus ellenlépéseket tenne, ami tovább gerjesztené az indulatokat. Főleg, ha valaki folyamatosan tüzeli is őket.


Csak az elsődominót k'éne már meglöknie valakinek ...

2022. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!