Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e realitása politikai...

Van-e realitása politikai értelemben annak a videó interjúnek, amit Hegedüs Zsuzsa fogalmazott meg Orbán Viktor vállalhatatlan beszéde miatt?

Figyelt kérdés

A teljes videó interjú, amit Hegedüs Zsuzsa fogalmazott meg, itt tekinthető meg:


[link]


Szeretném megkérdezni, hogy politikai értelemben reális-e, amit Hegedüs Zsuzsa fogalmazott meg?



2022. júl. 27. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Arról szól az egész, hogy már nem kap pénzt a munkájához. Eddig a pénz miatt befogta a száját és tűrt, most, hogy immáron nincs szajré, farizeuskodik. Ilyen ez az egész bagázs. Mind ezt fogják csinálni egymással, sértődős óvodások. Amúgy a teljes magyar állam- és közigazgatásban ez van, tetőtől talpig, mindenütt. Önkormányzatokon át a kormányhivataloktól kezdve a minisztériumokig, sértődős bölcsődésekkel teli vannak ezek a szervezetek mind egy szálig.
2022. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem van, nézzük csak meg Oroszok pénzelik az Európai Unióban található szélsőjobb pártokat, Brexitet is ők pénzelték, miközben az Európai Unió azért jött létre, hogy végre véget érjen minden irredenta törekvés, erre nap mint nap látok olyat, hogy majd jól bevonulunk Erdélybe, meg Kárpátaljára, meg a lengyelek is foglalják el Volhiniát meg Lvovot... miközben figjuk sincs Lengyelországról... meg arról, hogy 2-3 nemzedék felnőtt azóta.... és hogy nem hagynák el 1945 után létrejött ország határaikat....


A saját érdekeinket se ismerjük el, mikor ilyet akarunk... Én baloldali, liberális és zöld vagyok, de konzervatív és nemzeti érzelmű is vagyok, ha úgy tetszik patrióta, és én is szeretnék ilyen-olyan nemzetiségi területi autonómiát a Székelyföldi vagy Partiumi, felvidéki, vajdasági és Kárpatalján lévő magyarságnak, de közben meg arra is vágyok, hogy nyitottak legyenek a határok, ne kelljen valutaváltással bajlódnom, és ne vámoljanak meg... Valamilyen szinten központosítani kéne az EU-t, de helyi ökológiai kisközösséget is fontosnak tartom, például helyi pénzt belehetne vezetni, egy adott településen, amivel bizonyos helyi termelőket támogatnánk..


Környezetvédelmi területén meg reménykedek abban, hogy ez-az aszályos időjárás ráébreszti a helyi embereket, hogy ez a folyószabályozás borzasztó hatással volt, egyrészt ha ártéri erdő és fokgazdálkodást bevezetnénk és újra elterjednének hazai gyümölcs fajták, az kellően kárpótolná a dolgokat.


Részvételi demokráciára is vágynék, vagyis ne csak 4-5 évente döntsük el, hogy kit akarunk, hanem az államnak igen is ki kell kérnie az állampolgárai véleményét, hogy mire költség az adott költségvetést, ezt helyi önkormányzati szinten is lehetne.

2022. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:
100%

"...Arra a kérdésre, hogy lesznek-e követői a miniszterelnök környezetében, Hegedüs határozott nemmel felelt."


Ennek van politikai realitása, mert opportunistákkal van körbevéve a hatalom. és a gyakorlói is azok.

2022. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz szavazók szerint normális dolog kevert meg tiszta fajozni európa szívében a miniszterelnökünknek.
2022. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Itt: emberek, akik életükben először hallanak Hegedüs Zsuzsáról megmondják a frankót róla. :)
2022. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 es jómondod!
2022. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!