Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Egy esetleges...

Fideszesek! Egy esetleges államcsőd és anarchia esetén mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés

Egyelőre csak fikció ez az eshetőség, csak kíváncsi vagyok hogy ki mit csinálna ilyen esetben.

Ha mondjuk a drasztikus áremelkedések és megfizethetetlen rezsiárak miatt 2006-oshoz hasonló zavargások lennének, a válság miatt nem lenne bevétele a vállalkozásotoknak, az állam pedig csődhöz közeledne, a kormány össze-vissza hozna intézkedéseket.

Ti mihez kezdenétek? Nagyot csalódnátok a kormányban hogy ide sodorta az országot?



2022. júl. 27. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Helyes, Orban hívők, csak tapsikoljatok a megszorításokhoz, inflációhoz, rezsihez, áremelkedéshez 😂, de ha még nem is veszitek észre, ti is meg fogjátok szívni. Ui: Gyurcsany is közel akkora népellenség, mint Orban, mielőtt jönnétek azzal, hogy baloldali vagyok.
2022. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 hypno ***** válasza:
45%

#11

Bubuka!

Te vagy az aki bárminek és az ellenkezőjének is tapsolsz, ha Orbán szájából hangzik el. Aki sípszóra vált identitást (liberálistól a a bolsevikig vagy náciig)...és én vagyok a hülye?

2022. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

Hipóka, te vagy az, aki azt mondta, hogy a rezsicsökkentés szemfényvesztés, kommunista tempó, behajtják máshol, piaci árat kell fizetni, abból fűtik a burzsujok a medencét, most meg pityeregsz, ha "csak" egy átlagos ház indokolt költségeinek mértékéig kapod?

Igen, te vagy az...

2022. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

"2006-oshoz hasonló zavargások"


Hát azért az baromi messze volt az anarchiától, gyakorlatilag csak bp belvárosának egy részében randalírozott esténként néhány órákat egy csürhe, és a rendőrség folyamatosan jelen volt.


Ha valóban kitörne az anarchia.. na azt senki nem akarja megtapasztalni, kivéve ha egy több évre felhalmozott kaja és vízkészlettel együtt valami isten háta mögötti titkos bunkerben ki tudja várni a végét, mert kb. csak akkor nem szopná be nagyon.


Kongó, Angola, Sierra Leone bizonyos részei napjaikban, vagy Szomália a 90-es évek vége 2000-es évek elején.

Na ezeken a helyeken tényleg anarchia van/volt, milíciák, rablóbandák, bűnszervezetek uralkodnak, egymást lövik folyamatosan, gyilkolják, fosztogatják, erőszakolják a lakosságot, központi rendfenntartás nuku.

2022. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hypno ***** válasza:
52%

#14


Nem Bubuka. Én az vagyok, akiben azért felmerülnek olyan kérdések, hogy az átlagfogyasztást miért 2019-es adatokból állapítják meg. Miért hasraütésszerűen, miért veszik el a lakossági díjszabást ami évtizedek óta élő dolog.

És leginkább, hogy ha meg is csinálják, miért hazudtak a választási kampányban, és utána is? ...és miért vagy akkora birka, hogy ez fel sem tűnik, noha nagyon okosnak képzeled magad.

2022. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

" az állam pedig csődhöz közeledne, a kormány össze-vissza hozna intézkedéseket."

nem értem a feltételes mód okát. Ez történik jelenleg, nem kell feltételes módba tenni.

2022. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 árokpart ***** válasza:
Nem akarok senkit elkeseríteni, de ha a kormány gyorsan nem lép valamit akkor van rá esély. 10 százalék feletti alapkamat, 404-es forinttal nem feltétlenül jelzi a piacok bennünk bízását.
2022. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!