Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan hogy a Mi...

Miért mondják sokan hogy a Mi Hazánk Mozgalom megváltozott a parlamentbe kerülése óta?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom hogy a Mi Hazánk már nem olyan eredeti párt.



Miért?



2022. júl. 27. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 Aha.De ha nagyon zavart, akkor ne olvasd el.Elmondtam a véleményen az általad felhozott témával kapcsolatban.Nem tudtam, hogy itt nem lehet.
2022. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Szánalmas ahogy próbáljátok páran megmagyarázni, hogy ez is rossz, meg megváltoztak...

Kezdjük ott, hogy 18 ban alakuktak, és 18 meg a parlmentbe kerülésük között, kb amit nagyon ki lehet emelni, és belekötni mint 'botrányos' a darálás, és a zászló levétel.Ezek 4 év alatt jöttek össze.Az 48 hónap. Most ötödik hónapja vannak bent, de már most jöttök hogy megváltoztak! 😁

Amúgy Toroczkai elmondta hogy ők bent normális politikára törekednek, és nem cirkuszolni járnak be.

És jól is csinálják amit tesznek, mert nem véletlenül akarjátok páran itt meggyőzni az olvasókat hogy, lám ez nem jó. Mást most nem önazonosak. Persze ha gyakran történne valami amit fel tud kapni a sajtó, akkor meg azon menne a csámmcsogás,hogy nézd ezeket...

2022. júl. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

"Aha.De ha nagyon zavart, akkor ne olvasd el.Elmondtam a véleményen az általad felhozott témával kapcsolatban.Nem tudtam, hogy itt nem lehet."

Idézd, hol írtam, hogy nem lehet, vagy kérj bocsánatot amiért hazudsz :)

2022. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Nem kérek bocsánatot, mert nem hazudok.Feltételeztem valamit, mint ahogy te is.Nem kéne ennyire dedós módon az élő fába is belekötnöd.
2022. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%

"Nem kérek bocsánatot, mert nem hazudok.Feltételeztem valamit, mint ahogy te is.Nem kéne ennyire dedós módon az élő fába is belekötnöd."


Ezt írtad:

"Nem tudtam, hogy itt nem lehet."

Miért írtad, ha nem írtam ilyet? :)

2022. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miben változtak? Ha arra gondolsz/gondoltok, hogy az építő, hasznos dolgok mellé képesek állni, és félre tudják tenni a másik oldallal szembeni ellentéteket, akkor igen, változtak. De ezt az elején is mondták.
2022. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Senki sem mondja.
2022. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!