Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan hogy a Mi...

Miért mondják sokan hogy a Mi Hazánk Mozgalom megváltozott a parlamentbe kerülése óta?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom hogy a Mi Hazánk már nem olyan eredeti párt.



Miért?



2022. júl. 27. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Én még nem hallottam, de szerinted az eredeti párt szellemisége, hogy Budaházy ítélete ellen egy békés, nyugodt tüntikét rendeztek és ennyi? Semmi "megostromoljuk a tv székházat", mint 2006-ban. Jah, de persze most már van mit veszteni...
2022. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Elcsendesettek.
2022. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
#1 Ha azt tennék, akkor meg azért lennének megszólva, mert vandálkodnak.Aztán még azt is kinézem, hogy kapnának egy 50 éves börtönbüntetést "terrorizmusra" hivatkozva.
2022. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Oké, ez így van 3-as, de ez cáfolja, hogy megváltozott a párt? Régen nem zavarta őket, hogy ők voltak a vandálok, tették amit kellett. Most teszik, amit szabad és nem igényel túl nagy áldozatot. Nagyon radikálisok :D
2022. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
#4 Szerintem eddig sem voltak radikálisok, csak az egy más helyzet volt.Semmire nem mennének most a vandálkodással, más eszközök célszerűek.Még ha radikálisnak is bélyegzel valakit, az nem szinonímája a butaságnak.
2022. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Aha, a célszerű eszköz egy minitüntike :) Meggyőztél. :) Pár százan voltak, ha sokat mondok.
2022. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
#6 A kutya nem akar téged meggyőzni, leírtam a véleményem.
2022. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem tűntek el és nem változott semmi, csak a média nagyobb figyelmet fordított rájuk a választások környékén.

Ésszerűen tesznek mindent és nem teszik kockára a parlamenti helyüket.

2022. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
A fidesz kis pártja ennyi most focisták ellen szolaltak fel mert már nem játszik magyar játékos.Mert hát ez nagy gond valakinek aki még néz focit vagy fogad rá szoval hatalmas szerepet tölt be az ember életébe mint a melegek.A szomoru hogy, hülyeségeket beszélnek millios fizetésekért nem is értem ovodások is tudnának ilyen munkát végezni.Minek a parlamentbe felnőt emberek.
2022. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

"A kutya nem akar téged meggyőzni, leírtam a véleményem."

Célzatosan nekem írtad, a meggyőzés szándéka nélkül :)

2022. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!