Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar politikusok nem...

A magyar politikusok nem érzik undorítónak, hogy miközben a népnek a rezsit emelik, maguknak meg a fizetést?

Figyelt kérdés
Eddig se szerettem a politikust mint fajt, de ez már olyen szinten undorító, hogy hánynom kell. Bennük tényleg nincs semmi jóérzés? Vagy esetleg még jókat is röhögnek a népen, hogy mekkora szánalmas birkák vagyunk?

2022. júl. 27. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
nem csak a magyar , brüszeliták is emeltek a megélhetésre éppen elegendő fizetésükön
2022. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
A népnek is emelkedett a fizetése.
2022. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ennyivel emelkedett 2-es?De jó nekem,b+ nem tudtam.Na akkor a jövőhavi fizum már emelt is lesz,igaz?:)

1-es a kérdés nem a brüsszeli tódorokra vonatkozott,ne terelj:))

2022. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit vártál a Fidesztől?
2022. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Óbáánn!! Az le van tojva hogy kamugeriék első dolga volt anno a fizetésemelés, Meg a 42 tanácsadó béren felüli jutattásának maximalizálása.🤷
2022. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Orbán még mindig kevesebbet keres, mint egy mezei EP képviselő, van hova még emelni.
2022. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát a magyar politikusok is a néphez tartoznak.Így nekik is emelték a rezsiárakat.

De egyébként az én meglátásom az, hogy nem véletlen hogy most emelték a politikusok fizetését.Nem a jelenlegi helyzet miatt történhetett ez.Hanem ami következik majd. Az az érzésem hogy ez tipikusan az az eset hogy emeljük meg míg lesz rá lehetőségünk...

Mert azzal aligha lesz vége Magyarország vergődésének hogy majd lesznek akik piaci árat fizetnek a gáz és az áram felhasználásért , azt is csak részben.Ezzel nem fog kimászni az ország a bajból! Ha nem lesz béke továbbra is minden csak romlik majd,és pár hónap múlva eljuthatunk odáig hogy se árstop, se rezsicsökkentés nem védi a magyar népet.Mert nem tudják fenntartani.

Olyan mintha ők ezzel a fizetésemeléssel szépen előkészítették volna maguknak a terepet, hogy akkor se legyen számukra nagy érvágás az élet.

2022. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

1., Nem érzik undorítónak, mert tudják, hogy bármit megtehetnek, hiszen van 3 millió birka, akik minden körülmények között rájuk szavaznak. Lám, már itt is megjelent néhány, hogy relativizáljon és tereljen.

2., Ez a hárommillió pedig meg is érdemli, amit az ősztől adóemelések és a naaaagy rezsiharc nevében kapni fog. Egy pillanatig sem sajnálom őket. Valószínűleg néhány bértrollt is leépítenek - szóval, 5-ös, a helyedben nem lennék nyugodt!

2022. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
8 Én úgy tapasztalom hogy nyugatabbra buknak meg a kormányok sorba.😉
2022. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
S lám a terelés folytatják:))) Ok,legyen így,ámen:D
2022. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!